Melis ve Ahmet’in Mutlu Günü

Melis ve Ahmet’in
mutlu günü

Seyhanlar Gıda Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Seyhan ile Ruhan Seyhan’ın kızı Melis ve eski BBP İl Başkanı Şahin Polat ile Gülay Polat çiftinin oğlu Ahmet, muhteşem nikah töreni ile dünyaevine girdi

Seyhanlar Gıda Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Seyhan-Ruhan Seyhan çiftinin kızı Melis ve eski BBP İl Başkanı Şahin Polat-Gülay Polat çiftinin oğlu Ahmet, Samsun Sheraton Otel’de gerçekleştirilen muhteşem nikah töreni ile dünya evine girdi.
BAŞKAN YILMAZ KIYDI
Düzenlenen nikah törenine çok sayıda davetli katılırken, nikahı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz kıydı. Başkan Yılmaz, genç çifte mutluluk dileklerini iletti. Samsun Baro Başkanı Kerami Gürbüz ile birlikte genç çiftin yakın dostları nikah şahitliklerini üstlendi. Nikahın kıyılmasının ardından davetliler, genç çifti tebrik ederek mutluluklarına ortak oldu. Nikaha ayrıca Bahçeşehir Okulları Karadeniz Bölge Koordinatörü Savaş Boyar da katıldı.
ÖRNEK DAVRANIŞ
Öte yandan nikah şekeri kullanmamayı tercih eden genç çift, bunun yerine Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışta bulunarak, örnek bir tavır sergiledi ve davetlilerin takdirini topladı.

Beğene bileceğinizi düşündüklerimiz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir