Başkan Tok’un mutlu günü

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un kızı Büşra Tok’un düğün merasimi binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşirken, nikaha 26 kişi şahitlik etti
Düğünde şahit rekoru kırıldı
Share

DÜĞÜNDE ŞAHİT REKORU KIRILDI

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un kızı Büşra Tok’un düğün merasimi binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşirken, nikaha 26 kişi şahitlik etti

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un büyük kızı Büşra Tok, hayatını genç iş adamı Muhammet Kaya ile birleştirdi. Genç çiftin düğünü İlkadım Belediyesi Derebahçe Sosyal Tesisleri’nde görkemli bir törenle kutlandı. Binlerce kişinin katıldığı düğünde genç çiftin nikahını Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz kıyarken, nikaha 26 kişi şahitlik etti.

BAŞKAN YILMAZ ‘REKOR KIRIYORUZ’ DEDİ

Kur’an-i Kerim tilaveti ve ilahilerle başlayan düğün, nikah töreni ile devam etti. Nikah öncesinde konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Bugün çok özel nikahlarından birindeyiz. Bu akşamki nikah, diğer bütün nikahlardan farklı. İsimlerini sayamayacağımız kadar şahidimiz var. Bu zamana kadar çok nikah kıydım ama bu kadar kalabalık şahidi olan bir nikah görmedim. Arkadaşlar elime bir liste verdi. Ondan sonra da sözle eklemeler yaptılar. Şahitlerin fazla olması nikahımızı da güzelleştirdi. Kaya ve Tok ailelerine bu düğün münasebetiyle mutluluklar diyoruz. Genç çifte, mutluluklar diliyorum” dedi.

BAŞKAN TOK’U DUYGULANDIRAN KATILIM

Son olarak söz alan Başkan Tok, “Düğünümüze katılan herkese teşekkür ediyorum. Çok gururlu bir anı yaşıyorum. Eskimez dostlarımızı görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Bu büyük katılım ne kadar büyük bir aile olduğumuzu gösteriyor. Kız babası olarak duygusal olmamın yanı sıra bu yoğun katılım da anne-baba olarak duygularımızı bir nebze daha yoğunlaştırdı. İlk gözağrım olan kızımın düğününde bizleri yalnız bırakmayan bütün davetlilere şükran duyuyorum. Bu evliliğin hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

26 KİŞİ NİKAH ŞAHİDİ OLDU

Düğünde nikah şahitliklerini Samsun Valisi Osman Kaymak, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, AK Parti milletvekilleri Nazım Maviş, Orhan Kırcalı, Cumhur Ünal, Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, eski milletvekilleri Musa Uzunkaya, Eyüp Fatsa, Hasan Ceylan Güzel, Suat Binici, Mustafa Demir ve Fatih Han Ünal’dan oluşan 26 kişi yaptı.

.

Törene, ayrıca Yeşilyurt Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Yeşilyurt, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hacı Ahmet Ölmez, Ahmet Şenocak, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun’un yanı sıra, iş ve siyaset dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir