AQUAPEEL İLE DERİNLEMESİNE CİLT BAKIMI

Share

Best Lazer Güzellik Merkezi Güzellik Uzmanı Dilek Çirtmen, cilt bakımında Aqua peel uygulamasını anlattı;

“Aqua peel uygulaması su basıncı ve vakum gücü kullanılarak medikal bir cilt bakımı sistemidir. Cildin kontrolsüz bir hasar görmesini engelleyerek derinlemesine bir temizlik ve dezenfeksiyon sağlamak amaçlanmaktadır. Herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek olmaksızın, ağrısız ve acısız bir şekilde ciltteki gözenekleri açma, siyah noktaları ve akneleri yok etme, hafif kırışıklıkları düzeltme, yoğun nemlendirme gibi cilt temizleme ve bakımlarını  15-20 dakika gibi kısa bir sürede yapar.

AQUA PEEL İŞLEMLERİ

  1. Adım – Temizleme & Peeling

AquaAHA, içeriğinde düşük oranda AHA (Alfa Hidroksit Asit) bulunan solüsyon ile AGUAPEEL cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanır. Ölü dokuların temizlenmesi ve gözeneklerin açılmasını sağlar.

  1. Adım – Ekstraksiyon

AquaSA, içeriğinde düşük oranda bulunan SA (Salisilikasit) solüsyon ile AQUAPEEL Cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanır. Cildin alt katmanlarına kadar salisilik asitin emilmesini sağlar. Birçok iltihabı cilt rahatsızlığına sebep olan çoğu bakteri ve parazitlerden cildin temizlenmesini sağlar.

  1. Adım – Hidrasyon & Beslenme

AquaSA, İçeriğinde düşük oranda bulunan SA (Salisilikasit) solüsyon ile AQUAPEEL Cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanır. Cildin alt katmanlarına kadar salisilik asitin emilmesini sağlar. Birçok iltihabı cilt rahatsızlığına sebep olan çoğu bakteri ve parazitlerden cildin temizlenmesini sağlar.

AQUA PEEL’İN FAYDALARI NELERDİR?

  • Gözle görülür kırışıklıkların, aknelerin ve daha fazlasının giderilmesini sağlar,
  • Pürüzlü cildin iyileştirilmesine yardımcı olur,
  • Tıkalı gözeneklerin açılmasını sağlar,
  • Tek seferde temizleme, peeling, ekstraksiyon, hidrasyon ve antioksidan sağlar,
  • Çok kısa bir sürede cildin yenilenmesini ve gençleşmesini sağlar.

 

SUYLA GELEN BİR BAŞKA DOKUNUŞ SU PEELİNG

Yüksek frekanslı ultrason dalgaları ile cilt yüzeyindeki ölü tabakanın su yardımıyla temizlenmesi, bu derinlemesine yapılan temizlik sonraki aşamalar içinde bir hazırlık niteliğindedir. Aynı zamanda cilt bakımında kullanılan hücre yenileyici, akne oluşumunu azaltıcı vb. içeriklerin, ultrason yardımı ile cilt altı dokularına iletilmesini sağlar”

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir