Aylık Burç Yorumları – Mart 2019

Share

Mutlu bir Mart Yaşanabilir!

KOÇ: Uranüs 6 Mart’da burcunuzdan çıkıp para alanınıza yerleşiyor. Yenilikleri akılcı adımlar, sürpriz kazanımlar sağlayabilir. Orijinal alanlardan para kazanacaksınız. Aynı gün geçmişle bağlantılı sorunlarınıza çözüm bulmak üzere meditasyon, yoga gibi çalışmalara ilgi duyabilirsiniz. Ayın son yarısındaysa ilişkilerinizi gözden geçirecek ve daha nazik, daha romantik olma kararı alacaksınız.

BOĞA: Dostlarınızı yanlış anlama eğiliminizin yüksek olduğu bir aydasınız. Bununla birlikte hayata bakış açınızı ve görünüşünüzü değiştirecek, dolayısıyla başkalarının gözündeki imajınızı daha akılcı ve “başkaları ne der”den uzak bir formda yaşamaya başlayacaksınız. Uranüs burcunuza 6 Mart da yerleşiyor 7 yıl boyunca büyük değişiminizin mimarı olacak. Konforunuz yükseliyor.

İKİZLER: 5 Mart’dan itibaren yöneticiniz Merkür kariyer alanınızda gerileyecek ve 6 Mart da aynı alanda bir yeniay gerçekleşecek. Hem yenilik yapmalısınız, hem de bu yenilik geçmişle bağlantılı olmalı. Uranüs’ün Boğa burcuna geçişiyle iç dünyanızda büyük bir değişim ve aydınlanma başlayacak. Akıl sezgilerin ve çocuksu inançların önüne geçerek daha iyi hissetmenizi sağlayacak.

YENGEÇ: Yeniay ayın ilk yarısında seyahat ve eğitim alanınıza yenilikler getirecek ve bir düşünüzün gerçekleşmesini mümkün kılacak. Dolunay ayın ikinci yarısında ev ve aile yaşamınızda aradığınızı bulmanıza, mutlu sona ulaşmanıza yardım edecek. Uranüs Boğa burcuna geçerek 7 yıl boyunca yeni ve farklı arkadaşlar edinmenizi sağlayacak. Güvenlik ihtiyacınız değişiyor.

ASLAN: Merkür retrosu faturaların ve ödemelerin unutulması, karışması, sağlıkla ilgili yanlış kararlar gibi bir çok zorluklara neden olabilir. Dikkatli ve sakin kalanlar bu dönemi hafif atlatacaklar. Uranüs kariyer alanınıza yerleşerek mesleki ve kariyer anlamında birçok değişikliği getirecek. Sert bir giriş olacağı için ayrılıklar zorlayabilir de. Her yenilik ve ayrılık hayatınız için bir aydınlanma getirecek bunu unutmayın.

BAŞAK: Merkür yakınlarla ilişkiler, müşaviriniz ve danışmanlarınızla aranızda yanlış anlamalara ve kırgınlıklara neden olabilir. Bir şekilde sakin kalmalı mesafeyi korumalısınız. Uranüs’ün dostunuz Boğa burcuna geçişiyle kent veya ülke değişikliği, spontan seyahatler ve çeşitli eğitimler hayatınıza renk katacak. Yurt dışından çeşitli dostlar edinecek, dış ticarete başlayacaksınız. Mali konularda işlevsiz emekler ay sonunda hayatınızdan çıkacak.

TERAZİ: İş yaşamınızda ay boyunca hayata açıksınız dikkatli olmalısınız. Özellikle iş seyahatleriniz problemli geçebilir. Ayın ilk yarısında eski işiniz veya müşterilerinizle ilgili teklifleri değerlendirin. Aşk yaşamınızda yakınlaşmalar ve yabancı kişilerle ilişkiler dikkat çekici olacak. Bedensel hazlarınız değişiyor. Ayın sonuna doğru burcunuzda gerçekleşen dolunay kendinizle ilgili önemli bir değişimi getirecek. Görünüşünüzü yenileyebilirsiniz.

AKREP: Aşk yaşamınız ve çocuklarınızla ilişkiniz önemli bir sınavdan geçecek. Ay boyunca Merkür retrosunun etkisindesiniz. Yanlış anlamalara karşı dikkatli olun ve eski sevgilinize son bir şans vermek isterseniz çekinmeyin. Aile düzeniniz tamamen değişecek. Uranüs karşıt burcunuza yerleşerek ev ve aile ilişkilerinizde yeni bir dönemi başlatacak. Daha konforlu bir yaşam da yaratabilirsiniz ayrılık da. Ekeceklerinizin ürünleriniz olacak.

YAY: Aile içi ilişkilerde kırgınlıkların görüleceği bir evredesiniz öte yandan evinizi yeniden düzenlemeniz de bu dönemde mümkün. Eski eve taşınmak veya eski ev düzeninizin konforunu yeniden oluşturmak olasılıklar. Uranüs aşk alanınızdan iş alanınıza transit geçiş yapıyor ve işinizi değiştirmek, günlük rutininizi değiştirmek ve daha kolay bir iş yaşamı düzeni oluşturmak mümkün olacak. Doyasıya yararlanın.

OĞLAK: Uranüs’ün Boğa burcuna geçişiyle aşka bakışınız, çocuklarınızla ilişkiniz ve yaratıcılığınız değişecek, gelişecek, özgürlük ana temanız olacak. Esneklik kazanacaksınız. Yakın çevrenizle ilişkilerde ay boyunca dikkatli olmalısınız. Sorunlar yaşanabilir ve yanlış anlamalar büyütülebilir. Eski çevrenizle yeniden irtibat kurmanız da mümkün. Ayın sonuna doğru kariyer yaşamınızı gözden geçirip size yararı olmayan planları devre dışı bırakmalısınız.

KOVA: Yöneticiniz Uranüs ev ve aile yaşamınızı yenilemek, değiştirmek, konforunuzu arttırmak üzere Boğa burcuna yerleşiyor. Zorluklar ve zorunluluklar elbette canınızı sıkabilir ama her zorluk daha kolay bir yaşam formuna geçişinizi sağlayacak. Mali konularda çok dikkatli olmanız gereken bir aydasınız. Yeni başlangıçlar eski düzene dönüşler derken kafanız karılabilir ama bir düşünüzü de gerçekleştirmek mümkün olacak. Ayın sonuna doğru seyahatler ve eğitimler tamamlanacak.

BALIK: Merkür retrosu ve yeniay nedeniyle burcunuzda hareketin yoğun olduğu bir ay yaşanacak. Algılarınız düşeceği için yanlış anlama, anlayamama gibi nedenlerle sınavlarda zorlanabilirsiniz. Öte yandan yenilik yaparak eski düzene geçmeniz bir düşü gerçekleştirmenizi sağlayacak. Uranüs çevre değişikliği getirirken, iç huzurunuzu da kazanacaksınız. Ayın sonuna doğru ödemelerinizi tamamlayıp daha konforlu bir yaşam evet diyeceksiniz. 26 Mart’dan sonra aşka açılabilirsiniz.

 

Uzman astrolog –  Su Karakuş

www.sukarakus.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir