CİLT BAKIMINDA VAKUM UYGULAMASI

Share

 

Her cildin bakıma ihtiyacı vardır. Aknesi olmayan pürüzsüz ciltler dışardan size bakımlı görünebilir. Ancak pürüzsüz görünen ciltler de doku altında nem kaybı, elastikiyet kaybı, kolajen dokunun küsmesi gibi cilt problemleri olabilir. Bundan dolayı kuru ciltlerin, karma ciltlerin de bakıma ihtiyacı vardır.
Etkili bir cilt bakımının çeşitli yöntemleri vardır. Bu ayki buluşmamızda cilt bakımında vakum uygulamasına değinmek istiyorum.

VAKUM UYGULAMASI NASIL YAPILIR?
Cildin analizi yapılır. Cilt tipine uygun ürün serisi ile temizliği, peelingi, buhar uygulaması yapılıp el ile bazı bölgeler temizlendikten sonra kılcal damar çatlaması, doku altı yoğun iltihap ve elastikiyet kaybı yoksa vakum uygulaması yapılır. Ardından tonik ile cilt dezenfekte edildikten sonra yine yüzde platin, burun ameliyatı, gebelik durumu, kılcal damar çatlaması yoksa high frekans (yüksek akım) uygulaması yapılır.

■ Kozmik ürünler değil derma kozmetik ürünler cildi iyileştirir.
■ Fondöten kullanılmadığı sürece cilt gözenek üretmez.
■ Sabun, şampuan, temizleme köpükleri ağır kimyasal içerdiği için gözenekleri tıkar cildin PH dengesini bozar ve cildi yaşlanma evresine geçirir.
■ 30 yaşından önce anti-aging ürünler kullanımı doku altını hızlı çalıştırdığı zaman istenmeyen kolajen doku sorunlarına sebebiyet verir.
Aslında cildimizin en iyi dostu bizleriz. Çünkü cilde ne verirsek cilt bize yanıt olarak onu geri verir. Derma kozmetik ürünler kullanarak cildinizi iyileştirmek sizin eliniz de. Bizde sizler için Kapex Proline Derma Kozmetik Cilt Bakım Ürünlerini seçtik.

LÜTFEN DİKKAT !
Salpn bakımı dışında evde sizler komedon kullanarak sebum ve aknelerinizi sıkıyorsunuz. Fazla baskı yaptığınız için epidermis dokusunda çatlama meydana gelir ve doku yapısını kaybederek leke veya iz bırakabilir. Birçok müşterimizden bununla ilgili duyumlar alıyoruz. Rica ediyoruz evde kendiniz komedon kullanmayın. Aknelerinizi sıkmayın salonumuza gelin derma kozmetik bakım ürünleri ile cildinizi derinlemesine biz temizleyelim. Çünkü cildiniz bizim için değerli.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir