DEV ANLAŞMA

Share

2K MÜHENDİSLİK İLE MAHMUT BARAN İNŞAAT ARASINDA DEV ANLAŞMA

Samsun’da mekanik tesisat ve iklimlendirme alanında güvenilir ve başarılı olan 2K Mühendislik şirket sahibi makina mühendisi Murat Devrim Kumaşoğlu ile yine inşaat alanında muhteşem projeleriyle samsun mimarisine önemli katkılarda bulunan Mahmut Baran İnşaat şirketi sahibi Mahmut Baran arasında mekanik tesisat işbirliği protokolü imzalandı.

Özellikle Atakum ilçesinde yapımı devam etmekte olan Carpediem Villaları, Loca Ofis, İskele Evleri, Marina Loft Evleri ve Akvaryum Evleri gibi konforlu projeleri ile dikkat çeken Mahmut Baran, tedarikçilerini ve hizmet satın aldığı tüm birimleri işinin ehli profesyonel firmalardan seçtiklerini belirterek 2K Mühendislik ile yapılan bu işbirliğinin kendileri için önemli olduğunu söyledi.

Yapılan işbirliği sözleşmesinde 2K Mühendislik ile Mahmut Baran İnşaat arasında, tüm projelerin yerden ısıtma tesisatlarını, vrf klima tesisatlarını, kazan dairesi kaskat sistemlerini, pis su, temiz su tesisatlarını, yangın tesisatlarını, havalandırma tesisatlarını ve doğalgaz tesisatlarının yapım işlerini taahhüt ederek protokol imzalandı. Konuyla ilgili açıklama yapan 2K Mühendislik şirketinin sahibi Murat Devrim Kumaşoğlu “Mahmut Baran Şirketi’nin Samsun’da önemli bir marka olduğunu, bu tür projelerde ekiplerinin saha kontrollerine, teknik detaylarına daha fazla dikkat ettiklerini ve bu firma ile çalışmanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi. Her iki taraf birbirlerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir