EKENDESIGN; Müşteri Odaklı Ev Aksesuarları Mağazası

Share

MÜŞTERİ ODAKLI EV AKSESUARLARI MAĞAZASI

42 yıllık tecrübesiyle inşaat sektöründe öncü olan Eken İnşaat bünyesinde açılan Eken Design, akıllı ev sistemlerinden ve aksesuar malzemelerinde dünyanın önde gelen markalarının ürünlerini Samsunluların beğenisine sunuyor.
Hayatı geçirdiği projelerle alanında lider Eken İnşaat bünyesinde kurulan Eken Design, İlkadım İlçesi Hançerli Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi’nde açılan butik mağazasında akıllı ev sistemlerini ve aksesuar malzemelerini Samsunluların beğenisine sunuyor.

Hayatı geçirdiği projelerle alanında lider Eken İnşaat bünyesinde kurulan Eken Design, İlkadım İlçesi Hançerli Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi’nde açılan butik mağazasında akıllı ev sistemlerini ve aksesuar malzemelerini Samsunluların beğenisine sunuyor.

DÜNYA MARKALARI EKEN DESİGN’DA
Eken Design’i Samsun’un ilk ve tek müşteri odaklı butik mağazası olarak tanımlayan Eken İnşaat firma sahibi Alper Sancak, “Eken Design, proje ürünü butik bir mağaza. Bu mağazayı açmaktaki amacımız mimar ve iç mimarlarla çalışan müteahhitlerin ev içi tasarımında kullanacakları kaliteli ürünleri rahatlıkla bulabilmeleri. Özellikle yeni akıllı ev sistemleri ile biraz daha lüks daireler, evler ve bahçelerde kullanılacak ürünleri mağazamızda bulabilirler. Biz Eken markasının çatısı altında alanımızdaki dünya markalarını bir araya getirdik. 6 tane Alman firmasının, İspanyol aksesuar firmalarının ürünlerini ve 8 tane ithal seramik markasının ürünleri mağazamızda mevcut durumda. Bunların dışında yerel markalarımızdan Akgül Seramik’in ürünleride mağazamızda bulunuyor. Kısacası çıtayı yüksek tutan müteahhitlerin tercih ettiği ürünleri elimizde bulunduruyoruz” dedi.

SAMSUN’DA İLK PROJE: BUTİK MAĞAZASI
Çalışma alanlarını geniş tutmayı hedeflediklerini belirten Sancak, Eken Design’ın farkını “Eken Design bünyesinde çalışan bir iç mimarımız olacak. Bunun yanında dışardan bir mimardan da destek alacağız. Projelerimizi kendi iç mimarımızla oluşturacağız. Mağazamızda proje odamız var. Proje odamızda, elimizdeki projelerin çizimlerini ve sunumlarını yapağız. Müşterilerimiz evlerine uygulamak istedikleri projelerini burada görsel olarak izleyebilecekler. Bu konuda Samsun’da ilk olduğumuzu söyleyebiliriz. Eken Design olarak, proje-butik mağazamızla müşterilerimize özel tasarımlar yapmayı amaçlıyor” sözleriyle açıklayan
Eken Design firma sahibi Alper Sancak, mağazalarının sadece Samsun’a değil tüm Karadeniz Bölgesi’ne hitap ettiğini söyledi.

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir