Fatoş Sivaslı, Kadınları Kalıcı Güzellikle Buluşturuyor

Fatoş Sivaslı, kadınları kalıcı güzellikle buluşturuyor

Kadınları kalıcı güzellikle buluşturan Fatoş Sivaslı Güzellik Salonu, Avrupa standartlarındaki kalıcı makyaj uygulaması ile fark yaratıyor

 

Modern ve profesyonel güzellik uygulamaları ile adından söz ettiren Fatoş Sivaslı Güzellik Salonu, kadınların uğrak noktası olmaya devam ediyor. Tüm güzellik işlemlerinde olduğu gibi kalıcı makyaj uygulamasında da fark yaratan Fatoş Sivaslı Güzellik Salonu, kadınların güzelliğine güzellik katmanın gururunu yaşıyor.

FATOŞ SİVASLI PROFESYONELLİĞİ

Birbirinden özel uygulamalarının yanı sıra Avrupa standartlarına sahip kalıcı makyaj uygulaması ile de profesyonel hizmet sunduklarını söyleyen Fatoş Sivaslı Güzellik Salonu Sahibi Fatoş Sivaslı, “ Tüm güzellik uygulamaları gibi kalıcı makyaj da profesyonel ellerde yapılması gereken bir uygulamadır. 17 yıllık deneyimim ve güzellik alanındaki yenilikleri yakından takip eden hizmet anlayışımla, güvenilir ve kaliteli güzellik uygulamalarını kadınlarla buluşturuyorum. Kadınlar çok hassas bir işlem olan kalıcı makyaj uygulamasını, kesinlikle uzman ellerde yaptırmalılar. Gerek kullanılan ürünler gerekse de işlem yapan kişinin uzmanlığı, yaptırılan işlemin en iyi şekilde uygulanması için çok önemli etkenler. Fatoş Sivaslı olarak, yıllardır verdiğim güzellik hizmetlerinde en doğru uygulamayı yaptım ve işimin en iyisi olabilmek için her geçen gün kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Avrupa standartlarında sahip profesyonellik ve kalite ile uyguladığım kalıcı makyaj uygulaması işime verdiğim önemin ve salonumuzun kadınların uğrak yeri olmasının en önemli sebeplerinden.  Dünyaca ünlü güzellik uzmanı Branko Babic’in sektöre yön veren güzellik firması PhiBrows’un zorlu eğitimini başarı ile tamamlayarak, PhiBrows dünya haritasında yer alma hakkını kazanmam da uygulamalarımdaki profesyonelliği kanıtlar niteliktedir” dedi.

GÜVENİLİR ELLERDE KALICI GÜZELLİK

PhiBrows hakkında da açıklamalarda bulunan Sivaslı, “Branko Babic’in sektöre yön veren güzellik firması PhiBrows’un zorlu eğitimini başarı ile tamamlayarak, PhiBrows dünya haritasında yer alma hakkını kazandım. Eğitim sırasında, çeşitli ödevlerden oluşan zorlu levelleri başarıya tamamlayarak, firmanın logosunu kullanma ve PhiBrows dünya haritasında yer alma hakkını elde ettim. PhiBrows microblading uygulamasında hiçbir problem yaşanmıyor ve kalıcılık uzun ömürlü oluyor. Türkiye’deki mikroblading uygulamalarında kullanılan bıçaklar, çok fazla hasar bırakabiliyor. PhiBrows microblading uygulamasında ağrı ve acı hissedilmiyor, işlem yapılan bölgede herhangi bir deformasyon ve kanama olmuyor. Uzmanlık gerektiren kalıcı makyaj uygulamasını yaptırmak isteyen herkes gönül rahatlığı içerisinde salonumuza gelebilir” şeklinde konuştu.

KUSURSUZ SİLME İŞLEMİ

Yanlış yapılan kalıcı makyaj uygulamasını en güvenilir şekilde sildiklerini belirten Sivaslı, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: “PhiAcademy farkıyla aldığı PhiRemoval eğitimi sayesinde kalıcı makyaj silme işlemini cilde zarar vermeden gerçekleştiriyoruz. Türkiye’de PhiAcademy güvencesiyle PhiRemoval farkıyla eğitim alan birkaç kişiden biriyim. Kalıcı makyaj silme işlemlerimde, cildi tahrip etmeden sonuç veren bir ürün olan “mineral asit” kullanıyorum. Bu madde su gibi şeffaf bir renge sahiptir. Deri hücrelerine makine ile minik delikler açıyoruz. O bölgeye mineral asit ile masaj yapıldıkça, kullanılan madde derinin altına nüfus ederek, boya pigmentlerinin derinin üstüne çıkmasını sağlıyor. Deri altındaki boya, 48 saat boyunca akmaya devam edebiliyor. Ardından ince bir kabuk tabakası halini alıyor ve o kabuk, akması biten boyayı toparlıyor. Deri altındaki süreç tamamlandığında kabuk kendi kendine düşüyor. Böylelikle herhangi bir sorun yaşanmadan silme işlemi gerçekleşmiş oluyor.”

Beğene bileceğinizi düşündüklerimiz...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir