Fatoş Sivaslı Türkiye’nin ilk Phiremoval Royal Artist’i Oldu

Share

Güzellik alanında yaptığı uygulamalarla Samsunlu kadınların vazgeçilmez tercihi olan Güzellik Uzmanı Fatoş Sivaslı, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Sivaslı, kaş silme işlemlerinde PhiRemoval Royal Artist’i oldu.

Fatoş Sivaslı Güzellik Merkezi İşletme Sahibi Fatoş Sivaslı, başarılarına bir yenisini daha ekleyerek PhiRemoval Royal Artist’i oldu. Fatoş Sivaslı, Türkiye’de PhiRemoval Royal Artist’i olan ilk kişi oldu.

“BU BAŞARI BENİM İÇİN HAYAL”

Başarısı hakkında konuşan Sivaslı, “Bu benim için hayal bile değildi. Mutluluktan uyuyamadım diyebilirim. Bu noktalara kadar gelmek hiç kolay olmadı. Öncelikle bugüne kadar her daim arkamda olan, bana sonsuz güven veren ve sabır gösteren 20 yıllık eşime çok teşekkür ediyorum.  Ayrıca hayatımı değiştiren benim insan meleğim Funda Elez’e çok teşekkür ediyorum. Güzellik alanında dünyanın en iyi teknik olan phibrows tekniğini bana sabırla ve sevdirerek öğretti. Daha sonra Phiremoval eğitimi almam için ısrarcı oldu. Benim için Phiremoval Artisti olmak bile hayalken, bugün Türkiye’nin ilk ve tek Phiremoval Royal Artisti oldum. Buna vesile olan Funda Elez’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

Haber: Yasir BABA

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir