Firuze Organizasyon; Muhteşem Organizasyonların Adresi

Share

Muhteşem organizasyonların adresi

Firuze Organizasyon

Görkemli konseptleri ile her türlü organizasyonu kusursuz bir şekilde hayata geçiren Firuze Organizasyon, en özel anları unutulmaz kılıyor

Muhteşem organizasyonların mimarı Firuze Organizasyon; düğün, kına, nişan, sünnet, davet, kokteyl, tanıtım, okul kep törenleri ve diploma törenleri gibi birçok organizasyonu hayata geçiriyor. Birbirinden özel konseptleri adından söz ettiren Firuze Organizasyon, muhteşem organizasyonlara imza atıyor.

MUHTEŞEM ORGANİZASYONLARI HAYATA GEÇİRİYORUZ

Firuze Organizasyon hakkında bilgi veren işletme sahibi Firuze Doğan, “ 5 yıl önce Firuze Organizasyon’u hayata geçirdik. İlk işim bir düğün salonunun organizasyonunu yapmaktı. Salonu en güzel şekilde hazırlamak için Hollanda’ya özel malzeme getirmeye gittim. Şu anda da birçok firmada olmayan malzemeler kullanıyoruz. Malzememe, profesyonelliğime ve işçiliğime güveniyorum. Çok cazip fiyatlarla muhteşem organizasyonlara imza atıyoruz. Organizasyonların adeta ev sahibi biz oluyoruz. Misafirleri kapıda karşılamadan uğurlamaya kadar geçen sürede, her detayla yakından ilgileniyoruz. Organizasyonları kusursuz bir şekilde hayata geçiriyoruz. Ev sahiplerine sadece anın tadını çıkarmak kalıyor” dedi.

HAYALLERİ GERÇEKLERŞTİRİYORUZ

Birbirinden özel konseptlerle organizasyon yaptıklarını belirten Doğan, “ Düğün, kına, nişan, sünnet, davet, kokteyl, tanıtım, okul kep törenleri, diploma törenleri gibi akla gelebilecek her türlü organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Müşterilerimizin hayal ettiği organizasyonları hayata geçiriyoruz. Yaptığımız konseptten, dansçı kızlarımızın kıyafetine kadar her türlü teferruatla bizzat ilgileniyoruz. Bizim için fiyattan çok görsellik önemli. Sunum, kalite ve konseptimizle misafirlere kendilerini özel hissettiriyoruz. Böylesine özel bir organizasyonda ev sahipliği yapan müşterilerimiz, kusursuz bir şekilde misafirlerini ağırlamanın mutluluğunu yaşıyor. Müşterilerimiz, organizasyon noktasında huzur ve güven içerisinde bizi tercih ediyor” şeklinde konuştu.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir