Hande KAZANOVA ile Temmuz Burçlarını Yorumları

Share

Haber Hayat, Hande KAZANOVA ile Temmuz Burçlarını Yorumluyor

Koç Burcu:

04 Temmuz’da oluşan yeniay, ev, aile ve yuva alanlarınızda gerçekleşiyor. Aileniz ve yuvanızla ilgili her tür konu ve başlangıcı bu yeniayla beraber devreye sokabilirsiniz. Özellikle ev alım, satım, yer değiştirme, kiralama gibi anlaşmaya dayalı işleriniz için bu yeniayı kullanmalısınız.

06 Temmuz’da kadın, erkek ilişkileriniz, eşinizle veya partnerinizle uyumunuz, tutkulu yaklaşımlarınız ev ve aile hayatınızda sizi çok mutlu edebilir.

07-08-11 Temmuz’da ailevi ilişkilerinizde bazı kopmalar, sıkılganlıklar ve anlaşmazlıklara karşı dikkatli olun. Bir yandan da aileniz arasındaki dengeler önem kazanıyor.

12 Temmuz itibarıyla venüs 3 hafta boyunca aşkla, çocuklarınızla veya yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi düzelterek, güzelleştirecek. Çocuğunuza olan yaklaşımınız sıcak ve içten olabilir. Onunla bağlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Sanatsal işlerinizde kuvvetli temaslar ve ilişkiler önem kazanıyor.

14 Temmuz itibarıyla Merkür 2 hafta boyunca sizin aşk ve çocuk evinizde dolaşmaya başlıyor. Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz.Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde gösterişli ve zevkli yönlerinizi ortaya koyacaksınız.

17 Temmuz’da iş bitiren, çabuk ve hızlı yönlerinizle aile hayatınız için yapacağınız masraflar, parasal düzenlemeler veya harcamalar öne çıkabilir.

20 Temmuz’da Oğlak Burcu’nda bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunay sizi en çok iş ve aile alanlarınızda etkileyecek. İş alanlarınızın yoğunluğu ve fazla göz önünde olmanız, aile hayatınızı aksatmanıza ve bu alanda bir takım gerilimler yaşamanıza neden olabilir.

27 Temmuz’da aşkta, varsa çocuğunuzla ilgili konularda hayata esnek, farklı ve değişik gözlerle bakmasını bilecek ve heyecanlı işlerin peşinden koşturmayı daha fazla isteyeceksiniz.

30 Temmuz itibarıyla iş hayatınızda becerilerinizi, konuşma ve görüşmelerinizi arttıracaksınız. Aynı iş ortamını paylaştığınız insanlarla iyi iletişim sayesinde anlaşmanız kolay görünüyor. İşe yaklaşımınızda farklılıklar gelişebilir, günlük yaşantınızda alışılmışın dışına çıkabilirsiniz. Yine bu dönemde sağlık kontrollerinizi yaptırmak önemli olmalı, baştan aşağıya yapılacak bir check-up olası sorunlardan sizi koruyacak. Diyet, sağlık, hijyen konuşmaları önem kazanıyor.

 

Boğa Burcu:

04 Temmuz’daki Yeniay, özellikle yakın çevrenizdeki konu ve olayları hızlandıracak. Satış, reklam, pazarlama, bilgisayar ya da bilişim sektörlerinden biriyle uğraşıyorsanız, bu alandaki kararlarınızı yine bu Yeniay’da devreye sokmanız yerinde olacaktır.

06 Temmuz, özelikle özel hayatınızda, sevdiniz insanla aynı hisleri paylaşabileceğiniz ve birbirinize karşı ilginizi arttırabileceğiniz bir süreç olacak.

07- 08 Temmuz’a dikkat etmeniz gerekebilir. Kariyerinizde beklenmedik birtakım olaylar; yakın çevrenizde iletişim halinde olduğunuz insanlarla olan bağlantılarınızı, ilişkilerinizi ve görüşmelerinizi olumsuz etkileyebilir.

10 Temmuz’da hayat size farklı bir perspektiften, çok güzel fırsatlar sunuyor olacak. Hayattan ne istediğinizi bileceksiniz. Sanatsal işlerle uğraşıyorsanız kendinizi rahat ifade etme, güzel sonuçlar alma ihtimaliniz çok yüksek.

12 Temmuz itibarıyla artık tam anlamıyla ailevi konulara, yuvanızla ilgili konulara odaklanacaksınız, kendinizi evinizde mutlu hissedeceksiniz. Ev bağlantılarınız kuvvetleniyor. Evle ilgili konularda tadilat, tamirat, boya-badana işleri, dekorasyon işlerine girişmek için de uygun bir süreç olacak.

14 Temmuz’da evle ilgili ticari işler devreye girebilir. Yani gayrimenkul alım, satım, kiralama, bu işlerden kazanç sağlama gibi etkileriniz önem kazanmaya başlayacak.

Eğer ev almayı düşünüyorsanız ya da özel hayatınızla ilgili önemli adımlar atmak istiyorsanız, parasal konularda destek göreceğiniz 17 Temmuz ve 19 Temmuz tarihlerini iyi kullanmaya özen gösterin.

20 Temmuz’da oluşan Dolunay, özellikle yabancılarla ortaklı işler, seyahat, eğitim, hukuk, medya, ticaret alanlarınızda gerçekleşecek. Bazı işlerinizin sonuçlarını alabilirsiniz. Aynı zamanda ailevi konularda da maddi kaynaklarınızı ve yatırımlarınızı iyi kullanabilirsiniz. Bu yüzden de güzel işler bu Dolunay’da karşınıza gelebilir.

30 Temmuz’dan sonra artık aşkı konuşacaksınız. Bir yandan da yaratıcılık gerektiren işlerinizde önemli konuşmalar, görüşmeler, fikir alışverişleri devreye girmeye başlayacak. Bu alanlar, çocuk alanları olduğu için çocuğunuzla olan iletişiminizin de artacağı bir sürece giriyorsunuz.

 

İkizler Burcu:

04 Temmuz’da oluşan Yeniay, parasal konularda önemli adımlarınız için sizi destekliyor. Bu Yeniay’da güzel gelişmeler, anlaşmalar yaşanabilir; atılacak doğru adımlar, özellikle yaratıcılık, sanat ve kreatif alanlarda sizi yukarılara taşıyabilir.

08 Temmuz, özellikle gayrimenkulden gelecek parasal getiriler ya da bir gayrimenkul işine girme gibi durumlar size fazlasıyla şans getirebilir.

10 Temmuz itibarıyla ev, aile hayatınızda şansı, mutluluğu, huzuru, fırsatları ve bir anlamda bütün güzel gelişmeleri hayatınıza taşıyabilirsiniz.

12 Temmuz itibarıyla yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizin hayatına daha fazla önem vermeye başlayacaksınız. Onlarla olan bağlantılarınızı daha da kuvvetlendireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. 14 Temmuz’da Merkür’ün de bu alanlarınızı ziyaret etmesiyle beraber, onlarla bir araya gelebilir, iletişiminizi yüksek tutabilir, kısa planlar yapabilir, akraba, kardeşler, kuzenler, yakın çevrenizde kim varsa buna komşular da dahil, onlarla olan iletişiminizi ve ilişkilerinizi daha olumlu bir hale getirebilirsiniz.

17-19 Temmuz tarihleri, iş hayatınızda kendinizi etkin bir şekilde ortaya koyabilecek, hırslı yapınızla üstesinden gelmeniz gereken işlerinizi kolaylıkla başaracaksınız.

20 Temmuz’daki ortak parasal konular, vergi, kredi, faiz, banka, borç, ödeme özellikle bu Dolunay’da daha fazla gündeminizde olabilir. Tam da paranızın hesabını yaparken ortaya çıkacak bir ödeme, bir borç veya partnerinizin parasıyla ilgili bir gelişme, sizi biraz da olsa strese sokabilir.

29 Temmuz itibarıyla seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlerinizi gözden geçireceğiniz, bu alanlarda yaşadığınız sıkıntılar varsa bu sıkıntılarla karşılaşarak bunun sebeplerini bulmaya çalışacağınız bir sürece giriyorsunuz.

30 Temmuz itibarıyla ev, aile, yuva alanlarınızda; ailenizle ilgili, gelecekle ilgili konuşmalar ve planlar devreye girmeye başlıyor. Bugünlerde taşınmayı düşünebilir, taşınacağınız evi aramaya başlayabilir ya da evinizde daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu:

04 Temmuz’daki Yeniay’da olumlu etkiler altında olacaksınız. Hayatınız adına atılacak adımları, girişilecek projeleri, yeni başlangıçları ve kararlarınızı, kafanızda oluşturduğunuz tüm plan ve projeleri harekete geçirmek için adımlarınızı bu Yeniay zamanı atmaya özen gösterin.

06 Temmuz’da kadın, erkek demeden hem aşk hayatınızda hem kişisel hayatınızda çok keyifli etkiler altında olacaksınız. Aşk hayatınız hareketlenebilir. Karışı tarafı anlamaya çalışmak, onunla hayatı deneyimlemek isteyebilirsiniz.

08 Temmuz hem çok şanslı hem de dikkat edilmesi gereken günlerden bir tanesi. Özel ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir ama bir yandan da yakın çevrenizden göreceğiniz destekler, konuşmalar, planlar, projeler yeni kapıları ve yeni teklifleri karşınıza getirebilir.

10 Temmuz’da kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Şansların ve fırsatların iletişimsel konularda her yönden karşınıza geldiğini göreceksiniz.

12 Temmuz itibarıyla parasal konularda olumlu etkiler devreye giriyor. Keyfi harcamalarınız bir müddet boyunca gündemde olacak. Para kazancınız artabilir, parasal konularda iyi ilişkiler içine girebilirsiniz.

16 Temmuz’da iş ve kariyer hayatınıza dikkat etmeniz gerekecek. Başınıza buyruk davranma isteğiniz özellikle iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınızda birtakım sıkıntı ve problemlere sebebiyet verebilir.

20 Temmuz’daki Dolunay ile birlikte özel hayatınız, ikili ilişkileriniz ve ortaklaşa adım atacağınız işlerinizde sonuçlara ulaşmanız mümkün. Bu alanlarda biraz stresler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla, onun istekleri ve sizin istekleriniz arasında iyi bir köprü oluşturmaya özen gösterin. Ortaklaşa atılacak adımlarda güzel ve kalıcı iş ilişkileri ve anlaşmaları devrede olacak.

22 Temmuz’dan sonra tam anlamıyla, kimliğinizi parasal konulara kaydırıyor olacaksınız. Kendinizi parasal konularda güvende hissetmek anlamında harekete geçmek önem kazanacak.

30 Temmuz’da daha fazla yakın çevre alanlarınız önem kazanmaya başlıyor. Akrabalarınız ve kardeşlerinizle olan bağlantılarınızı ve iletişiminizi arttıracağınız bir sürece giriyorsunuz.

 

Aslan Burcu:

04 Temmuz’da oluşan Yeniay, diğer burçların aksine hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çiziyor. Kötü bir alışkanlığınız varsa bu alışkanlığınızı bırakmak için harekete geçebilirsiniz.

06 Temmuz’da, aile hayatınızda aradığınız huzuru, mutluluğu yakalayabilirsiniz. Kadın-erken demeden aile büyüklerinizde ve kendi ailenizde güzel ilişkiler içinde olacaksınız.

08 Temmuz’da beklenmedik yerlerden çok güzel teklifler alacaksınız ve bu teklifler özellikle parasal getirilerinizi güzel bir şekilde etkileyecek ama hala etkili insanlarla olan güç çekişmeleriniz bitmiş değil. 10 Temmuz’da hayatın sizi birçok açıdan desteklediğini görüyorsunuz, kendinizi iyi hissedeceksiniz. Kendinize vakit ayırmalı, hayal ettiğiniz güzel sonuçları pozitif bir şekilde hayatınıza katmalısınız.

12 Temmuz itibarıyla ilişkileriniz önem kazandığı için kendinizi başkalarına ifade etme, başkalarıyla sosyalleşme arzunuz da artabilir. Arkadaşlarınızla hoş vakit geçirmek, gezmek, dolaşmak, eğlenceli bulduğunuz konulara yönelmek, alışveriş yapmak, seyahat etmek için de uygun günler.

14 Temmuz ve sonraki 2 haftalık dönemde kendinizi ifade edebilme ve başkalarını ikna edebilme yeteneğiniz bir anlamda artıyor. Organizasyonlar yapmaya bayılacaksınız. Hayatınızla ilgili verdiğiniz kararları konuşmak, başka insanlara aktarmak daha fazla önemli olacak.

17 ve 19 Temmuz’u anlaşmalar yapmak ve hayatınızla ilgili önemli kararları devreye sokmak için kullanmalısınız.

20 Temmuz’daki Dolunay sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı etkiliyor. İşte bu Dolunay sırasında işinizde önemli değişiklikler, sonlanmalar ya da önemli birtakım kararlar devreye girebilir. Sağlığınızla ilgili konuların da birkaç gün boyunca üzerinizde stres oluşturması söz konusu ama ne yaşarsanız yaşayın bu Dolunay özellikle aşk hayatınızda ve sevdiklerinizle olan paylaşımınızda kalıcı sonuçlar elde etmenize neden olacak.

27 Temmuz’da dış bağlantılı işlerinizde çok güzel anlaşmalar, etkili iş ve ticari ilişkilerin devreye girmesiyle çok güzel etkiler altında olacaksınız.

30 Temmuz itibarıyla da artık daha fazla parasal konuları konuşmak, bu konularda daha fazla çözüm üretmek için harekete geçebilirsiniz.

 

Başak Burcu:

04 Temmuz’da sosyal çevrenizi hareketlendiren bir Yeniay oluşacak. Geleceğe yönelik planlarınızı bu Yeniay sayesinde devreye sokabilirsiniz. Arkadaşlarınızla düşündüğünüz, organize ettiğiniz birtakım işler ve projeler varsa uygulamaya koymanın tam zamanı.

06 Temmuz’da yakın çevrenizdeki bir insanla aranızda güzel bir elektriklenme oluşabilir. Karşı cinsle iyi anlaşacaksınız ve iletişiminiz kuvvetli akacak. Özellikle kalbi boş olanlar için bu tarih, keyifli tarihlerden bir tanesi.

07 Temmuz’da parasal konularda geleceğe yönelik işlerinizde birtakım sıkıntı ve problemler oluşabilir. 8 – 10 Temmuz’u bir kenara not etmekte fayda var. Çünkü hayatınıza ve geleceğinize yönelik, çok güzel anlaşmalar iş fırsatları, sosyal çevre şansları karşınıza gelecek.

12 Temmuz itibarıyla gerek ikili ilişkilerinizde, gerek sosyal ilişkilerinizde geri planda durmak önem kazanabilir. Aşk ilişkilerinizde kendinizi kurban etmek ya da sorunların yüzeye çıkmasına dikkat edin. Seyahatle ilgili konularda da karar verememekten kaynaklı olarak işleriniz ve hazırlıklarınız yavaşlayabilir.

14 Temmuz itibarıyla yalnız çalışmak, çok fazla kalabalıklar içinde bulunmamak size daha fazla avantaj sağlayacak. Zihinsel yeteneklerinizi bu süreçte geliştirebilirsiniz.

20 Temmuz’da oluşan Dolunay, aşk hayatınızı etkileyecek. Özel hayatınıza daha fazla ehemmiyet vereceksiniz. Bir yandan varsa çocuğunuzla ilgili konu ve olaylar artabilir. Onların sorumluluklarını üstlenebilirsiniz. Bir yandan da çocuk oluşumu tetiklenebilir ve siz de beklenmedik bir bebek haberiyle etrafınızdakileri şaşırtabilirisiniz.

22 Temmuz’dan sonra harekete geçmemeniz gerekiyor. Önemli girişim kararları almamanızı ve riskli girişimlerde bulunmamanızı tavsiye ediyorum.

30 Temmuz itibarıyla artık daha etkili bir şekilde kendinizi konuşmak, kendinizi ifade etmek isteyeceksiniz. Önünüzdeki 15 gün boyunca plan ve projelerinizi dillendirmek, geleceğinize yönelik oluşturduğunuz planları devreye sokmak önem kazanıyor.

 

Terazi Burcu:

04 Temmuz’da oluşan Yeniay sizin kariyer ve iş alanlarınızı ön plana çıkartacak ve önünüzdeki o beş gün boyunca işinizle, kariyerinizle ilgili önemli konu ve olaylara daha fazla itina gösteriyor olacaksınız ve bu alandaki önemli kararlarınızı ve başlangıçlarınızı devreye sokabilirsiniz.

06 Temmuz yine parasal konularda ilişkilerinizi devreye sokacağınız ve ilişkilerinizden fayda kazanacağınız dönemlerden bir tanesi.

08 Temmuz, iş hayatınızda konuşma ve görüşmelerinizin onaylanacağı, bir anlamda bu konularda güzel fırsatların ve şansların karşınıza çıkacağı tarihlerden bir tanesi.

10 Temmuz şanslı tarihlerden. Özellikle hafta sonuna denk gelen bu tarihte kendinizi çok iyi hissediyor olacaksınız.

12 Temmuz itibarıyla sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla olan paylaşımlarınız artıyor. Sosyal ortamların yıldızı olabilirsiniz. Gireceğiniz yerlerde, bulunacağınız davetlerde, aktivitelerde, organizasyonlarda gözler üzerinize dönecek. Sevdiğiniz arkadaşlarınızla bir arada olmak size mutluluk verecek.

14 Temmuz itibarıyla arkadaşlarınızla sosyal çevrenizdeki görüşmelerinizi ve konuşmalarınızı arttıracaksınız.

17 Temmuz, iş hayatınızda yaptığınız işlerin karşılığını maddi olarak alacağınız tarihlerden bir tanesi.

20 Temmuz’daki Dolunay ev, aile ve yuva alanlarınızı hassaslaştırıyor. Birkaç gün boyunca ailenizle ilgili konularda stresler, gerginlikler, hassaslıklar yaşayabilirsiniz.

27 Temmuz’da, sosyal ortamlarda sevdiğiniz insanla keyifli hareket edeceğiniz, farklı ve sıra dışı bir etkinlik içinde olacaksınız.

30 Temmuz itibarıyla biraz geri plana çekilmek, olayları gözden geçirmek ve plan yapmak isteyebilirsiniz. Bu iki haftalık süreçte arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar olabilir, dedikodunuz yapılabilir. Bu yüzden de önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmamaya özen gösterin.

 

Akrep Burcu:

04 Temmuz’daki Yeniay, seyahat, eğitim, hukuk, medya, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde yeni başlangıçlarınızı ve kararlarınızı destekliyor. Yaptığınız görüşmelerin altına imza atmak için ya da tanıştığınız insanlarla yeni işlere başlamak için uygun bir dönem. Eğitim konularına ağırlık verebilirsiniz.

06 Temmuz kadın, erkek demeden herkesle rahatlıkla anlaşabilirsiniz. Kişisel girişimleriniz konusunda başlatmak istediğiniz işlerinizin karşılığını görebilir ya da kalbiniz boşsa, aşkı arıyorsanız uzak yerlerde, seyahatte, tatilde, eğitim alanlarında aşkı yakalayabilirsiniz.

08 Temmuz sosyal çevrenizdeki insanlardan, gruplardan yaptığınız iş adına çok güzel teklifler, çok güzel fırsatlar görebilirsiniz. Özellikle 08 – 10 Temmuz tarihleri sizi çok sevindirebilir. Bu süreçte önemli insanlarla anlaşmak kolay görünmeyecek.

12 Temmuz’dan sonra kariyer ve iş hayatınızda ilişkilerinizi kullanmaya başlayacaksınız. Bu ilişkiler size fayda sağlayacak. Bir yandan ücretinizi yükseltmek, prim ve zam almak istiyorsanız bütün bunları üstlerinizle konuşabilirsiniz. Toplumsal hayatınızda statü ön plana çıkacak ve kendinizi toplum önünde de göstermekten büyük mutluluk duyacaksınız.

14 Temmuz’dan sonra kariyerinizde önemli konuşmalar, görüşmeler, bir yandan önemli fikirler ön plana çıkacak.

20 Temmuz’daki Dolunay yakın çevre, iletişim, satış, reklam alanlarınızda gerçekleşecek. Başkalarıyla başlattığınız işlerinizin karşılığını bu Dolunay’da alabilirsiniz. İş bağlantılarınızın kuvvetli olması, hırslarınızı doğru bir şekilde yönlendirmiş olmanız sayesinde güzel sonuçlara ulaşabilirsiniz.

22 Temmuz’dan sonra kariyer hayatınıza odaklanıyorsunuz. Bir yandan konuşma ve görüşmeleriniz devam ederken bir yandan da toplumla ilgili konu ve olaylarda daha fazla kendinizi gösterme arzusu ön plana çıkabilir.

30 Temmuz’dan sonra arkadaşlarınızla daha fazla iletişime geçeceksiniz. Davetler, organizasyonlar, aktiviteler içinde sözcü olabilirsiniz, kendinizi gösterebilirsiniz.

 

Yay Burcu:

04 Temmuz’da parasal konularda yeni başlangıçlar ve kararlar sizi destekliyor. Parayla ilgili büyük bir borç alacaksanız, büyük bir kredi altına girecekseniz bu tarihten sonra bu kararı alarak hareket edin.

06 Temmuz, duygusal olarak karşı cinsten hoşlanacağınız, etkileneceğiniz günlerden bir tanesi. Belki uzun zamandır ilişkilerinizde yaşadığınız bu iniş çıkışların karşılığında gizli-saklı bir oluşumun içinde yer alabilirsiniz ya da daha önceden konuştuğunuz bir insanı kafanızda büyütmek, biraz flörtleşmek ya da bir anlamda bir insandan hoşlanmak ön plana çıkabilir.

08 ve 10 Temmuz da konuştuğunuz, parasal konularda anlaşmaya vardığınız bir iş fırsatı ayaklarınızı yerden kesebilir.

12 Temmuz itibarıyla dış seyahatler yapmak isteyeceksiniz. Yabancı ortaklaşa girilecek işlerden, eğitimle ilgili konulardan olumlu açılar alıyorsunuz. Uzun yolculuklardan, öğrenmekten keyif alacağınız bir dönemde olacaksınız.

14 Temmuz itibarıyla eğitim ve bilgi almaya yönelik aktiviteler açısından harika bir dönem olabilir. Yurtdışı, yabancılarla yapılacak işler, eğitim, yayıncılık, medya, hukuk gibi konularda konuşmalar ve anlaşmalar gündeme gelebilir.

16 Temmuz’da uzakta bir iş seyahatindeyken, eğitimsel bir alanda bulunurken ya da dış mekânlarda; bir insanla karşılaşabilir, âşık olabilirsiniz. Yine bu tarihte parasal konularda dikkatli olun.

20 Temmuz’daki Dolunay, parasal alanınızda gerçekleşiyor. Bu kadar çok alacak-verecek dengesini sağlamaya çalıştığınız bu dönemde belki de işlerinizin karşılığını görmek hoşunuza gidecek çünkü bu Dolunay elinize bir para geçecek sevgili Yaylar. Hayat sizi birçok yönden destekliyor.

22 Temmuz itibarıyla kimliğinizi seyahatlere, ticarete, eğitimsel konulara, ruhsal ve yasal konulara kaydırıyorsunuz.

27 Temmuz aşkı, keyfi, mutluluğu seyahatlerinizdeyken, tatildeyken hissedeceğiniz zamanlar. Her zamankinden daha değişik bir tatil veya seyahat planı devreye girebilir ya da karşınıza yine değişik bir sanatsal iş çıkabilir. Bütün bunları iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz.

30 Temmuz itibarıyla kendinizi iletişimsel olarak kariyerinizde göstermeye başlayacaksınız. İşle ilgili konuşmalar, yazışmalar yine iş hayatınızla ilgili seyahatler öne çıkabilir.

 

Oğlak Burcu:

04 Temmuz’da ikili ilişkiler ve evlilik evinizde oluşan Yeniay, bu alandaki kararları ve başlangıçlarınızı destekliyor. Bir evlilik kararı, nişan/söz gibi adımlar için şanslı bir dönem. Evlilikle ilgili konularda önemli kararlar alacak ve yakın çevrenizden alacağınız desteklerle bu kararları en güzel şekilde gerçekleştireceksiniz. Ortaklaşa işleriniz için de adımlar atabilirsiniz.

06 Temmuz’da sosyal ortamlarda sevdiğiniz insanla bir arada olmaktan, beraber hareket etmekten çok büyük mutluluk duyacaksınız. Hayatınızda bir insan yoksa sosyal ortamlarda bulunmanız, oradaki aktiviteler ve davetlere katılmanız durumunda bir insanla güzel bir birlikteliğe adım atabilirsiniz.

08 Temmuz’da özel hayatınız ve ortaklaşa işlerinizde çok güzel bir teklif karşınıza gelebilir. Bu teklif yabancılardan, seyahat halindeyken, tatildeyken, medya alanında çalışıyorsanız oradan gelebilir.

10 temmuz’da seyahat halindeyseniz kendinizi çok mutlu ve iyi hissedeceksiniz. Yine de sevdiğiniz insanla zaman zaman zıtlaşmalarınız devrede.

12 Temmuz itibarıyla ortaklaşa parasal konular ön plana çıkmaya başlıyor. Harcamalarınız, yatırımlarınız, alışverişler, kredi ve borç alışverişleri gibi konularda yaşadığınız sıkıntı ve problemler varsa bunları doğru üslupla halledebileceksiniz.

14 Temmuz itibarıyla kafanız parasal konulara yönelik çalışacak. Finansal konuları konuşabilir, planlayabilirsiniz. Başkalarıyla iş konusunda finansal ortaklıklar yapabilirsiniz, projelerinize destek alabilirsiniz.

20 Temmuz’da sizin kişisel alanınızda Dolunay oluşacak. Özel hayatınıza bu kadar odaklı olduğunuz bu dönemde kendi hayatınıza daha fazla vakit ayırmalısınız. Fiziki sağlığınızla ilgili konulara daha fazla önem vermelisiniz. Bu Dolunay’da özel hayatınız ve kişisel hayatınız arasındaki dengeyi iyi sağlamanız, herkes açısından daha olumlu olacak. Bir anlamda maddi konularda da kalıcı adımlar atılabilir.

27 Temmuz tarihi, maddi anlamda ailenize yardım edeceğiniz ve onların alışverişlerinin, onların parasal konularının gündeme geleceği tarihlerden bir tanesi.

30 Temmuz’dan sonra her tür eğitim ve bilgi almaya yönelik aktivitelerle uğraşmak için uygun bir zamana gireceksiniz. Konuşma ve anlaşmalar hızlanabilir.

Kova Burcu:

04 Temmuz’daki Yeniay işle ilgili, hizmetle ilgili konularda yeni başlangıçlarınızı karşınıza getirecek. Bu süreçte yeni bir işe başlamak, yeni bir iş başvurusunda bulunmak, aynı zamanda sağlığınızda kontrollerinizi yaptırmak adına fayda sağlayabilirsiniz.

06 Temmuz tarihi, kariyerinizle ilgili konularda kadın-erkek demeden herkesin ilgisini üzerinizde hissedeceğiniz ve insanlarla iyi anlaşacağınız bir tarih. Bir yandan da beraber çalıştığınız insanların desteğini üzerinizde hissedebilirsiniz.

Özellikle 08 ve 10 Temmuz tarihlerinde işle ilgili konularda çok güzel tekliflere açıksınız. Bir yandan bulunduğunuz, iş yaptığınız yerlerdeki insanlarla anlaşmak kolay olmasa bile bir yandan da farklı yerlerden gelecek teklifler kendinizi iyi hissettirebilir.

12 Temmuz itibarıyla artık özel hayatınız daha fazla önem kazanacak. Ortaklaşa girişimleriniz açısından uygun bir dönem. Eşiniz ve ortağınızla ilişkiniz güçlenecek. Evlilik için ideal bir döneme giriyorsunuz. İlişkiler adına şanslısınız.

14 Temmuz itibarıyla ikili ilişkilerde strateji geliştirmek, bilinçli davranmak size kazandırabilir. Satış stratejileri geliştirebilirsiniz, önemli konuşmalar, önemli ortaklaşa iş anlaşmaları devreye girebilir.

20 Temmuz’daki Dolunay, sizin kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Kontrolünüz dışında gelişecek olaylara karşı bu Dolunay’da dikkatli olmalısınız. Hesapta olmayan gelişmeler karşınıza çıkabilir, bir işin iç yüzünü öğrenebilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamamalı, bu Dolunay’da her şeyi biraz doğal akışına bırakmalısınız. Sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekecek.

22 Temmuz itibarıyla artık kimliğinizi ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar alanında ortaya koyacaksınız. Taşınmakla, yer değiştirmekle ilgili konular gündeminize yerleşebilir.

27 Temmuz, yakın çevrenizdeki insanlarla işbirliği yapacağınız, fikirlerinizi beraber uygulamaya sokacağınız tarihlerden bir tanesi. Önemli anlaşmalar, ortaklaşa işler ve ticari konularda devreye girecek birtakım planlar için bugünü iyi kullanın.

30 Temmuz itibarıyla ortaklaşa parasal konularda ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Diğer kişilerle ortaklaşa girişimlerinizden elde edeceğiniz gelirler adına olumlu bir süreç.

 

Balık Burcu:

04 Temmuz’daki Yeniay, aşk hayatınızdaki yenilikleri başlatacak. Bütün kararlarınızı, başlangıçlarınızı, yeni oluşumları bu Yeniay’dan sonra almalısınız. Çocukla ilgili konularda önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Çocuk yapmak isteyenler için de şanslı bir Yeniay olacak.

06 Temmuz tarihi, uzak çevrelerde seyahat halindeyken sevdiğiniz insanla iyi anlaşacağınız bir gün. Özellikle de kadın-erkek demeden herkesin ilgisini çekeceksiniz. Yaratıcılığınızla işlerinizi konuşturacaksınız.

08 Temmuz’da çok güzel bir teklifle karşı karşıya kalacaksınız. Özel hayatınızda alacağınız bu teklif, gerçekten sizi çok mutlu edecek. Keza 10 Temmuz’da da aynı etkiler devrede. Beraber olduğunuz insanla mutluluğu, şansı, bolluğu ve bereketi tadacaksınız. Bu aralar çevrenizle, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza da dikkat etmelisiniz.

12 Temmuz itibarıyla iş alanlarınızı, hizmet alanlarınızı daha fazla önemseyeceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz, aranızda birtakım sıkıntı ve problemler varsa bunları çözmek için harekete geçebilirsiniz.

14 Temmuz itibarıyla daha fazla iş konuları önem kazanacak. Konuşmalar, görüşmeler içine girebilirsiniz. Bazı konularda kafanız çözüme yönelik çalışacak.

19 Temmuz’da özellikle iş görüşmelerinizde güzel bir anlaşma devreye girecek. Bu anlaşmayla beraber kariyerinizde önemli bir adım atacaksınız.

20 Temmuz’daki Dolunay, sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde gerçekleşecek. Sosyal çevrenizde hassas oluşumlara açık birkaç gün geçirebilirsiniz. Daha fazla özel hayatınıza odaklandığınız şu dönemde; sosyal çevrenizdeki organizasyonlar, davetler, aktiviteler zamanınızı o konulara kaydırmanıza neden olabilir. Bu da, ikili ilişkilerinizde sıkışmalar ve birtakım zorlanmaların göstergesi. Bir yandan da iş hayatınızda güzel gelişmeler altında olacaksınız ve kurduğunuz güçlü bağlarla işlerinizde sorumlu bir şekilde harekete geçebileceksiniz.

27 Temmuz, iş hayatınızda kolaylıkla parasal konuları, anlaşmaya çevirebileceğiniz ve konuşmalarınızdan fayda sağlayacağınız günlerden bir tanesi.

30 Temmuz itibarıyla özel hayatınız, ikili ilişkileriniz ve ortaklı işler alanınızda daha fazla konuşmalarınızı artabilir. Bir yandan da ortaklı işlerinizde toplantılar ve görüşmeler içinde olabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir