Hayat Konforunu Arttırmaya Kalde İle Devam Ediyor

Share

HAYAT KONFORUNU ARTTIRMAYA KALDE İLE DEVAM EDİYOR

Sunduğu mekanik çözümlerle hayat standartlarını arttıran 2K Mühendislik, plastik boru ve tesisat sistemlerinin öncü markası Kalde ile yaptığı fabrika bayiiliği anlaşması ile müşterilerine daha iyi hizmet sunmayı planlıyor.

2005 yılından itibaren yapı, inşaat ve endüstriyel tesisler alanlarında profesyonel bir ekiple hizmet veren 2K Mühendislik, Bosch markasının ısı sistemleri bayiliği ve Samgaz’da 2505 numaralı yetkili firma olmasının yanı sıra yapılan sözleşme ile plastik boru ve tesisat alanında Kalde fabrika bayiiliğini üstlendi.

Sektörde lider
Kaliteli malzeme ve uzman kadrolarla hizmet verdiklerini vurgulayan 2K Mühendislik Isı, Yapı ve Makine Sanayi Ticaret Ltd. Şti. işletme sahibi Murat Devrim Kumaşoğlu, 2K Mühendislik olarak Kalde’nin fabrika bayiiliğini üstlenmeleri hakkında “Kalde müşterilerinin işlerini kolaylaştıran, kullanışlı yenilikçi ürünleri, entegre çözümleri ve uygulamaları ile dünyanın lider tesisat sistemleri üreticisi haline gelerek “Kalıcı Değer” üretme hedefine ulaştı ve bu hedef doğrultusunda yeni adımlar atmayı sürdürüyor. Bu doğrultuda sürekli iyileşme felsefi ile sektöründe lider olan Kalde ile çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Kalde ile kaliteli hizmet
Kalde’nin tercih etmeleri öncelikli sebeplerinin kaliteye verdikleri önem olduğunu vurgulayan Kumaşoğlu, “Bizim tek hedefimiz; insanlara zamanında ve kaliteli hizmet verebilmek. Gerçekleştirdiğimiz projelerin ardından müşterilere sağladığımız servis hizmetinde hızlı olmayı ve kaliteyi önemsiyoruz.

Müşterilere sağladığımız servis hizmetlerinde hızlı olmayı ve
kaliteyi önemsiyoruz.

Servis hizmeti esnasında insanlara aynı gün içerisinde geri dönüş yapmak; mutluluklarını arttırıyor. Servis hizmetinde hızlı olabilmek başarıyı getiriyor.Bu bağlamda plastik boru ve tesisat alanında Kalde ile bir anlaşma yaptık” şeklinde konuştu.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir