KALICI GÜZELLİĞE KAVUŞMANIN SAMSUN’DAKİ ADRESİ

Share

Fatoş Sivaslı

Kadınları kalıcı güzellikle buluşturan Fatoş Sivaslı Güzellik Salonu, Avrupa standartlarında PhiBrows tekniğiyle yaptığı kalıcı makyajlarla fark yaratıyor. Fatoş Sivaslı, Samsun’un yanı sıra İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Trabzon, Batman ve Mardin illerinde müşterine en iyi şekilde hizmet veriyor.

Avrupa standartlarında PhiBrows tekniğiyle yaptığı kalıcı makyajlarla, kadınları kalıcı güzellikle buluşturan Fatoş Sivaslı, profesyonelliği teknolojik donanımla bir araya getirerek farkını ortaya koyuyor. Modern teknolojiyi yakından takip eden Fatoş Sivaslı Güzellik Salonu Sahibi Fatoş Sivaslı, dünyaca kabul gören güzellik eğitimlerini başarıyla tamamlamanın ve kalıcı güzelliğe yön vermenin gururunu yaşıyor.

AĞRISIZ VE ACISIZ KALICI MAKYAJ

Dünyanın önde gelen kadın makyaj akademisi PhiAcademy’nın uzmanlarından Branko Babic’in sektöre yön veren güzellik firması PhiBrows’u zorlu eğitimini başarı ile tamamlayan Güzellik Uzmanı Fatoş Sivaslı, PhiBrows dünya haritasında Royal Artist olarak yer alma hakkını kazandı. Ağrısız ve acısı kalıcı makyaj uygulamasını yaptığını belirten Sivaslı, “Tüm kalıcı makyaj uygularımı hijyenik ve güvenli bir şekilde uyguluyorum. Kalıcı makyaj işlemi yaptığım kadınlar, yüzlerine güzellik katan uygulamayı görmek için sabırsızlanıyor. İşlem sonrası müşterimin yüzünde gördüğüm mutluluk her şeyin ötesinde.

İşlemlerimi en güvenilir ve profesyonel şekilde uyguluyorum diye kendimi geliştirme eğitimlerime ara vermiyorum. Kalıcı makyaj uygulamasını dünyada en iyi uygulayan firmalardan eğitim almaya devam ediyorum. Aynı zamanda benden eğitim almak isteyen güzellik uzmanlarına da aynı şekilde eğitim vermeye devam ediyorum. Kalıcı makyaj uygulamalarımın doğallığını artık herkes biliyor. Şehir dışındaki kadınlardan da kalıcı makyaj yapmamla ilgili yoğun istek alıyorum ve kendilerine kalıcı makyaj yapmak için bulundukları şehre gidiyorum. Bugüne kadar kalıcı güzellik uygulaması için Türkiye’nin birçok iline gittim ve gitmeye de devam ediyorum. Fatoş Sivaslı’yı tercih eden herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

FATOŞ SİVASLI FARKI

Eyeliner uygulamalarında yapılacak yanlışların oluşturacağı tehlikelere dikkat çeken Sivaslı, “Yanlış yapılan eyeliner uygulanmasının geri dönüşü çok zor oluyor. Kalıcı eyeliner uygulamasının yaklaşık yarım saat içinde tamamlanması gerekmektedir. Aksi takdirde iki göze yapılan uygulama aynı olmayacaktır. Saatlerce tekrar edilen kalıcı eyeliner uygulaması istenilen sonucu vermez. Bunun için işlemin uzman ellerde yapılması gerekmektedir. Salonumda yaptığım tüm kalıcı işlemleri, müşterilerimin rahatlıkla görebileceği alanda uyguluyorum. Böylelikle müşterilerim; ağrısız, acısız, kanamasız olarak gerçekleştirdiğim işlemleri rahatlıkla görebiliyor. Fatoş Sivaslı Güzellik Salonu’nda kalıcı güzellik uygulaması yaptıran ve işlemden memnun kalmayan hiçbir müşterim olmadı. Kalıcı makyaj işlemini yaptıran kadınlar, işlemin bitmesi ve değişen ifadesini bir an önce herkesin görmesi için adeta sabırsızlanıyor. Yaptığımız her uygulamanın düzenli kontrollerini yapıyoruz, tüm işlemlerimizin arkasındayız” diye konuştu.

KARADENİZ’DE BiR iLK

PhiAcademy farkıyla aldığı PhiRemoval eğitimi sayesinde kalıcı makyaj silme konusunda da uzmanlaştığını vurgulayan Sivaslı, “PhiAcademy güvencesi ve PhiRemoval farkıyla deri altındaki yanlış yapılan dövme ve kalıcı makyaj uygulamalarından, silme kusturma tekniği ile istemeyen dövmelerden ve kalıcı makyajdan kurtulmak artık çok kolay” ifadelerini kullandı. Sivaslı açıklamalarını şu

şekilde sürdürdü: “Türkiye’de PhiAcademy güvencesiyle PhiRemoval farkıyla eğitim alan birkaç kişiden biriyim. Karadeniz’de bu hizmeti veren tek kişiyim. Kalıcı makyaj silme işlemlerimde cilde zarar vermeden, cildi tahrip etmeden sonuç veren bir ürün olan “mineral asit” kullanıyorum. Bu madde su gibi şeffaf bir renge sahiptir. Deri hücrelerine makine ile minik delikler açıyoruz. O bölgeye mineral asit ile masaj yapıldıkça, kullanılan madde derinin altına nüfus ederek, boya pigmentlerinin derinin üzerine çıkmasını sağlıyor. Deri altındaki boya, 48 saat boyunca akmaya devam edebiliyor. Ardından ince bir kabuk tabakası halini alıyor ve o kabuk, akması biten boyayı toparlıyor. Deri altındaki süreç tamamlandığında kabuk kendi kendine düşüyor. Böylelikle herhangi bir sorun yaşanmadan silme işlemi gerçekleşmiş oluyor.”

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir