Kalıcı Makyaj ve Dövme Silme İşlemi Nasıl Yapılır? – FATOŞ SİVASLI

Share

Ben, silme işlemlerinde kalitesine güvendiğim dünyanın en iyi akademisi olan PhiAcademy’nin Phremoval tekniğini kullanıyorum. Silmelerle yaptığı işlemlerde gösterdiğim başarılardan önce Phiremoval’in ‘artist’liği daha sonra ise ‘Royal artist’liğini unvanını aldım.  Yaklaşık 8 aydır ‘Phiremoval’in Royal Artist’iyim.

Deri altına yanlış yapılan kalıcı makyaj ve dövme gibi uygulamaların ciltte skarize, yara-yanık oluşturmadan kurtulmasını sağlıyorum.

Bir uygulamamız yaklaşık 1 saat sürüyor. Bu uygulamamızda seans sayısı vermiyoruz. Bu durum silme gerçekleştirilecek uygulamaya göre değişebiliyor. Örneğin 10 yıl önce yapılmış bir dövme ile 2 ay önce yapılmış bir dövmeyi silme işleminin tamamlanma süresi aynı olmayabiliyor. Çok yıllık dövmeleri silme işlemi 5-6 seans sürebiliyor.

Silme işleminin kaç seans süreceği uygulamaya başladıktan sonra belli oluyor. Seansın sayısı deri altı işlemin açık veya koyu renklerle çalışılmasına göre, deri altına ne ölçüde işlenmiş olmasına göre değişiklik gösterebiliyor. Yüzeysel yapılmış uygulamalar 2 veya 3 seansta bitebiliyor.

Silme işlemi esnasında ufak bir acı hissedilebilir fakat bu kesinlikle dayanılamayacak bir acı değildir. Makineyle yapılan bir işlemdir. Derinin altına mineral bitki asidi verilecek boya pigmentlerinin patlatılarak deri dışına kusturulma tekniğidir yaptığımız işlem.

Silme işlemini yaptıktan sonra kişi günlük hayatına kaldığı yerden devam edebiliyor.

 

 

 

 

 

 

Fatoş Sivaslı

Güzellik Uzmanı

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir