KARADENİZDE İLK VE TEK: GÖZDE KOZMETİK

Share

Samsun’da hizmet vermeye başladığı günden itibaren kozmetik ve kuaför ürünlerinde müşterilerine sağladığı geniş ürün yelpazesi imkanı ile hizmet veren Gözde Kozmetik bu alanda Karadeniz’de tek olma özelliği taşıyor.

Gazi Caddesi’nde hizmet vermekte olan Gözde Kozmetik hem kuaför malzemelerinde geniş ürün yelpazesi ile toptan ve perakende hem de kozmetik ürünlerinde perakende olarak birçok farklı markanın ürünlerinin bir arada bulunabileceği mağazası ile Samsun’a yeni bir hizmet anlayışı getirdi.

GÖZDE KOZMETİK’E GELMENİZ YETERLİ

Kozmetik sektöründe yılların verdiği tecrübe ile bir önemli bir yeniliğe imza atan Gözde Kozmetik’in başarılı işletme sahibi Yıldıray Çınar’’ 1999 yılından itibaren kozmetik sektörünün içerisindeyim. Sektörün önde gelen kurumsal firmalarında üst düzey yöneticilik yapıktan sonra Samsun’da tüketicinin birçok farklı markayı hem toptan hem de perakende olarak bir arada bulabileceği ve alışveriş yapabileceği bir mağaza olmadığını fark ettim. Gözde Kozmetik markası ile sektörün Samsun’da ki bu boşluğunu doldurma kararı aldık. Kozmetik ve kuaför malzemeleri adına ihtiyaç duyulabilecek her türlü ürünü birçok farklı fiyat ve marka ile müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Örneğin 17 çeşit saç boyamız, 10 çeşit ağdamız var. Her ürün grubunda farklı markaların bütün ürünlerini müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz geniş ürün yelpazemiz bizim en önemli farkımız. Profesyonel fön makinası, ağda, keratin saç bakım ürünleri, parfüm kısacası aklınıza gelebilecek her şey mağazamızda mevcut. Bu alamda Karadeniz’de tekiz. İhtiyacınız olan farklı ürünleri almak için mağaza mağaza gezmenize gerek yok. Bunun için Gözde Kozmetik’e gelmeniz yeterli. Üstelik satışını yapmakta olduğumuz firmaların kendi mağazalarıyla aynı hatta bazı gruplarda daha uygun fiyatlarla bu hizmetleri sağlıyoruz’’ diye konuştu.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Müşteri sorunlarını dinliyor ürünlerimizin arkasında duruyor ve müşterimiz için en iyisine karar veriyoruz diye ifade eden Yıldıray Çınar’’ Bu anlamda müşterilerimize danışmanlık yapıyoruz. Mesela günümüzün en önemli sorunlarında biri olan saç problemi için gelen müşterimize sadece bir markanın ürünü ile değil birçok farklı markanın farklı alanlardaki saç bakım ürünlerini alanında uzman ekibimize ile tanıtımını yaparak sunuyor, anlatıyor ve müşterilerimize seçim yapma fırsatı sunuyoruz. Yine makyaj ürünleri ile ilgili olarak da alanında uzman ekip arkadaşlarımız farklı markaların ürünlerini müşterilerimize tanıtarak ve bu ürünleri deneterek aralarındaki farkı anlamalarına yardımcı oluyor. Müşterimiz farklı markalara ait aynı makyaj malzemesini bir mağaza içerisinde deneme ve aralarındaki farkı görme imkanı bulurken ürün hakkında da detaylı bilgiye sahip olabiliyor. Özellikle toptan kuaför malzemesi alımında Karadeniz’de showroom olarak üzerinde etiket fiyatı olan başka bir mağaza yok. Müşterilerimiz mağazamıza gelerek işletmeleri için gerekli malzemeleri geniş ürün yelpazesi içerisinden fiyatlarını görerek seçebilirler’’ dedi.

https://www.instagram.com/gozdecosmeticssamsun/

 

 

 

 

 

 

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir