Konaks Otel, Düğünler ve Özel Organizasyonlarla Sezona Hızlı Bir Giriş Yaptı…

Share

Konaks Otel, düğünler ve özel organizasyonlarla sezona hızlı bir Giriş Yaptı…
giriş yaptı.
Samsun’u en seçkin otellerinden Konaks Otel, huzurlu bir konaklama keyfi yaşatmanın yanı sıra muhteşem organizasyonlara da ev sahipliği yapmanın gururunu yaşıyor. Konaks Otel, şehrin önde gelen firmalarının organizasyonlarındaki ilk tercihi olmaya devam ediyor.
AKS Mimarlık & Mühendislik & İnşaat ve Turizm Limited Şirketi bünyesinde faaliyet gösteren Konaks Otel’in genel müdürlüğüne turizm ve konaklama sektörünün tecrübeli ismi Akın Çınar getirildi. Daha önce Tokat’ta birçok otelde yöneticilik yapan ve son olarak Çınar, Konaks Otel’in başarı çıtasını daha da yukarıyı taşımayı amaçlıyor.
Ramazan Bayramı ve seçim yoğunluğunun ardından sezona hızlı bir şekilde girdikleri vurgulayan Çınar, “Öncelikli hedefimizi sezonu dolu dolu geçirmek. Yaz sezonundan sonra da bu doluluğu 12 aya yaymayı planlıyoruz” dedi.

 

ALANINDA UZMAN GÜLERYÜZLÜ PERSONELLE KUSURSUZ HİZMET
Her türlü organizasyona ev sahipliği yaptıklarını belirten Çınar, “Konaklamanın dışında bir otelden beklenen kahvaltı organizasyonu, yemekli yemeksiz düğün organizasyonu, okulların mezuniyet balolarını, toplantı, eğitim, seminer, organizasyonları da gerçekleştirebiliyoruz. Otelimizde Aynı anda 1500 kişiyi ağırlayabilecek salonumuz ve 800’er kişilik 2 adet şık ve modern bir anlayışla dizayn edilmiş 2 düğün salonumuz bulunuyor. Ev sahipliği yaptığımız tüm organizasyonları herhangi bir aksama yaşamadan alanında uzman, güler yüzlü personelimizle her türlü organizasyonu kusursuz şekilde hayata geçiriyoruz. Tamamen koşulsuz misafir memnuniyeti parolası ile misafirlerimize hizmet ediyoruz. Misafirlerimize süregelen işbirliğimiz artarak devam ediyor” şeklinde konuştu.
Temmuz ayı içerisinde birçok kamu kurum organizasyonlarına ev sahipliği yapacaklarını söyleyen Çınar, “Sürekli yeni misafir portföyü de ekleyerek büyük bir aile oluyoruz” ifadelerini kullandı.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir