Kurdeleyi Cumhurbaşkanı Erdoğan kesti!

Share

Yeşilyurt ve Akyüz ailelerin mutlu günü!

 

Ünlü işadamı Fikret Yeşilyurt’un kızı Meltem ile Samsun TSO Meclis Başkanı Haluk Akyüz’ün oğlu Resul, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın nişan kurdelesini kestiği muhteşem bir törenle evliliğe ilk adımı attı

Yeşilyurt ve Akyüz ailelerinde önceki akşam nişan mutluluğu yaşandı. Ünlü işadamı Fikret Yeşilyurt’un kızı iç mimar Meltem ile Samsun TSO Meclis Başkanı Haluk Akyüz’ün oğlu iç mimar Resul, Sheraton Grand Otel’de düzenlenen muhteşem törenle evliliğe ilk adımı attı. Genç çiftin, nişan kurdelesi, AK Parti Samsun Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı nedeniyle Samsun’da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kesildi.

 

LİNET’TEN EŞSİZ YORUM

Genç çifti kutlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, evlilik yolunda ilk adımı atan Meltem ve Resul çiftine ömür boyu mutluluk diledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan törenden ayrıldıktan sonra takı merasimi düzenlendi. Meltem Yeşilyurt’un dedesi Cemal Yeşilyurt, genç çifti görünce duygusal anlar yaşadı. Muhteşem gecede sahne alan ünlü şarkıcı Linet, davetlilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

 

 

 

 

 

 

YOĞUN KATILIM

Yeşilyurt ve Akyüz ailelerinin bu mutlu gününe, Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Samsun milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş, CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, bağımsız Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, İl Jandarma Komutanı Ünsal Ağaoğlu, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Başkanı Turan Çakır, Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır, Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan yardımcıları Hacı Ahmet Ölmez ve Ahmet Şenocak, işadamı Fahrettin Ulusoy, Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu Başkanı Eren Günhan Ulusoy, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hacı Eyüp Güler, Samsun Organ ve Doku Nakli Bölge Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Dr. Mehmet Kazak, Yeşilyurt ve Akyüz aileleri, çok sayıda işadamı ve davetli katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HABER: Şükrü Berk ASKAR

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir