LÖSAM, Lösemili Çocuklar Tararına Kadınlar Matinesi Organize Etti.

Share

Lösemili çocuklar

için buluştular…

LÖSAM, lösemili çocuklar yararına kadınlar matinesi organize etti. Yaklaşık 300 kadın lösemili çocuklar için matinede buluştu

 

Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği (LÖSAM), lösemili çocuklar için çalışmaya devam ediyor. Lösemili çocuklar yararına birçok etkinliğe imza atan LÖSAM, son olarak Yelken Kulüp’te kadınlar matinesi organize etti. Yaklaşık 300 kişinin katıldığı matinede, kadınlar gönüllerinde eğlendi.

ŞARKICILARDAN DESTEK

Eğlenceli anların yaşandığı kadınlar matinesine, Şarkıcı Doktor Bilal ve Samsunlu Şarkıcı Ali Can da katıldı. Hiçbir ücret talep etmeyen şarkıcılar, seslendirdikleri şarkılarla eğlenceli bir sahne performansına imza attılar.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Kadınlar matinesinin çok eğlenceli geçtiğini dile getiren LÖSAM Yönetim Kurulu Üyesi Sema Danışmaz, “Lösemili çocuklarımız için güzel çalışmalara imza atıyoruz. Son olarak hayırseverlerin de destekleriyle kadınlar matinesi organize ettik.  Programda kadınlar gönüllerince eğlendi. Hem eğlendik hem de yararlı bir organizasyona imza attık. Kadınlar matinesinde elde edilen geliri ise lösemili çocuklarımızın tedavisinde kullanacağız” ifadelerini kullandı.

Danışmaz, programda desteklerinden dolayı Şarkıcı Doktor Bilal’e teşekkür plaketi takdim etti.

 

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir