MOBİLYA DURAKLARI: SAMSUN’DAN YURDUN DÖRT BİR YANINA HİZMET

Share

MAVANTİ MOBLE

Samsun’un yerli mobilya üreticilerinden Mavanti Moble, Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veriyor.

1994 yılında 80 m2 alanda kurulan Mavanti Moble, müşteri memnuniyetine bağlı kaliteli hizmet anlayışıyla çağın gerektiği gelişimi göstererek bugün 3000 m2’lik alanda hizmet veriyor. Mavanti Moble, Samsun’da başladığı yolculuğuna günümüzde Karadeniz Bölgesi’nin tamamına, Doğu Anadolu Bölgesi ve Ege Bölgesi’ne hizmet veriyor.

Kuruldukları günden bu yana kaliteden ödün vermeden üretimin ağının en başından ürününün müşteriye ulaştığı ana kadar aynı özenle çalıştıklarını belirten Mavanti Moble Firma Sahibi Orhan Akar, yakın zaman içerisinde İç Anadolu ve Akdeniz Bölgelerine de hizmet vermeye başlayacaklarını söyledi.

6 AYDA BİR YENİ MODELLER

Mobilya modellerinin tasarımında sektörün öncüsü olmak çalıştıklarını belirten Orhan Akar, “6 ayda bir yeni ürünler üretiyoruz. Kalitemizden taviz vermeden yenilikçi anlayışla hareket ediyoruz. Yeni modellerimizi fuarlarda sergiliyoruz. 4 yıldır Samsun’daki Mobilyacılar Fuarı’na katılıyoruz. Kaliteli ürünleri piyasa koşullarında uygun fiyata Müşterilerimiz modern tasarım anlayışımızdan ve hizmet kalitemizden memnun oldukları için bizi tercih ediyorlar” dedi.

Aralıksız çalışarak üretim kapasitelerini arttırmayı planladıklarını söyleyen Akar, “Firmamızı ailemizin 2.kuşağına taşımayı hedefliyoruz. Bunun alt yapısını hazırlayıp zamanı gelince bu nöbeti devredeceğiz” diye konuştu.

OĞULCAN AKAR: BÜYÜK DÜŞÜNÜYORUZ

Mavanti Moble’ın 2.kuşak temsilcisi olacak olan Yasin Oğulcan Akar, “Biz bir aile şirketiyiz. Ben, çocukluğumdan beri buradayım. Sanayide büyüdüm diyebilirim. Sürekli çalışma halindeyiz. Bu işin imalatından muhasebesine, pazarlamasına kadar her alanıyla ilgileniyorum. Aynı zamanda Ticaret Bölümünde okuyorum. ‘Büyük konuşmuyoruz, büyük düşünüyoruz’ ilkesiyle elimizden geldiği kadarıyla hizmet etmeye devam edeceğiz. Mobilyaya olan ihtiyaç bitmez. Sektörümüzün önü açık. Adımlarımızı sağlam atarak ilerleyeceğiz” şeklinde konuştu.

“MOBİD OLARAK İHTİSAS OSB İSTİYORUZ”

Aynı zamanda Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği(MOBİD) üyesi olan Orhan Akar, “MOBİD olarak mobilyacı iş adamlarını bir araya getirmek ve ortak hareketle daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Mobilya sektöründe bütünleşmeyi sağlayarak yaşanan sıkıntıları gideceğimize inanıyoruz. Bu konuda hedeflerimizin başında şehrimize tüm mobilya imalatçılarının bir arada olduğu ihtisas organize sanayi bölgesi kazandırmak. Bunun için gerekli adımları atacağız ve birlik beraberlik içinde atılımlar yapacağız” dedi.

 

HABER: Yasir BABA

FOTOĞRAF: Şükrü Berk AŞKAR

 

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir