NAR TANELERİ ANAOKULU İKİNCİ ŞUBESİ İLE ATAKUM’DA!

Share

Nar Taneleri Anaokulu 15 yıllık tecrübesini Atakum’un Küçükkolpınar mahallesinde açtığı ikinci şubesi ile taçlandırırken açılışa yoğun katılım oldu.

Samsun’da anaokulu sektöründe 15 yıllık tecrübesi ile bir marka haline gelen, 2-6 yaş arası eğitimin öncü kuruluşlarından Nar Taneleri Anaokulu ikinci şubesini Atakum’da açtı. Atakum’un Küçükkolpınar mahallesinde görkemli bir bina ve 1000 metrekare bahçesi ile dikkat çeken Nar Taneleri Anaokulu’nun düzenlediği açılış törenine vatandaşlar ve siyasiler tarafından yoğun katılım sağlandı. Katılımcılar arasında İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, CHP milletvekili Neslihan Hancıoğlu, CHP eski milletvekili Suat Binici, CHP eski dönem İl Başkanı Tufan Akcagöz, Kutluyol Derneği Genel Başkanı Mustafa keskin, Türk Sağlık-Sen Başkanı Erdoğan Çakmak ve İlkadım Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Yahya Taşkıran’da yerleri aldı. Nar Taneleri Kurucu Müdürü Nuran Atik misafirleri ile hem sohbet etti hem de bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

TECRÜBEMİZE GÜVENİYORUZ

Atakum’da açılan ikinci şube hakkında görüşlerini dile getiren Nar Taneleri Anaokulu Kurucu Müdürü Nuran Atik’’ Nar Taneleri Anaokulu olarak 15 yıllık tecrübemizi daha fazla öğrenciye ulaştırmak istedik ve bu amaçla da 2’inci şubemizi hizmete açmaya karar verdik. Her biri alanında uzman öğretmen kadromuz ve 15 yıllık tecrübemize güveniyoruz. Nar Taneleri Anaokulu çocuklarımızın fiziksel, ruhsal, psikolojik ve her açıdan gelişimine önem veren ve bu konuda yaptığı çalışmalar ile adından her zaman söz ettirmeyi başaran bir kurum olmuştur. Doğayla iç içe öğrenme stiliyle çocuklarımızın üretirken öğrenmesini sağlıyoruz. Nar Taneleri Anaokulu olarak, öğrencilerimize toprağa dokunma, ağaç dikme ve onu sahiplenme, sebze üretme ve kendi sebzesini tüketebilme olanağı sunuyoruz. Geniş okul bahçemizi, etkin bir öğrenme alanı olarak kullanıyoruz. Bunun yanı sıra yabancı dil eğitimi son derece önem verdiğimiz konular arasında yer alıyor. Yabancı dilin gelişim göstererek zenginleşmesi aynı zamanda duygu ve düşünce bakımından da gelişmesi ve zenginleşmesi demektir. Bu bağlamda dil öğreniminde edinilmesi gereken 4 beceri; Listening (Dinleme), Speaking (Konuşma), Writing (Yazma) ve Reading (Okuma)dir. Beceri derslerinin yoğunluğu öğrencinin dil edinim sürecinde, dili günlük yaşamının bir parçası olarak görmesine katkı sağlar. Bu da bizim olmazsa olmazlarımız arasında yer almaktadır. Yani biz bu güne kadar gösterdiğimiz kaliteli hizmet ve eğitim anlayışını bundan sonrada yeni hizmet binamızda Atakum bölgesinde sürdürmeye devam edeceğiz. Bizim için son derece önemli olan bu özel günde bizleri yalnız bırakmayan ve yanımızda bütün misafirlerimize teşekkür ederim,’’ diye konuştu.

Yaşar TUNCEL

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir