OFİS MOBİLYALARINDA EN DOĞRU ADRES

Share

Devlet Malzeme Ofisi’nin tedarikçi firması olarak da çalışan Günsan Madeni Eşya, ofis mobilyaları alanında Samsun’un öncü firmalarında biri konumunda.

Canik İlçesinde Gülsan Sanayi Sitesindeki fabrikasında üretim faaliyetlerini sürdüren Günsan Madeni Eşya, 1974 yılından beri alanında Samsun’un öncü firması konumunda bulunuyor. Kendi bünyesinde 2 iç mimar çalıştıran Günsan Madeni Eşya, ofis mobilyaları, oturma grupları, sandalyeler, okul sıraları, sinema ve konferans salonu koltukları gibi ürün çeşitlerinde kişi ve kurumlara özel projeleri hayata geçiriyor.

Günsan Madeni Eşya Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Can Gündoğdu, “Günsan Madeni Eşya, 1974 yılında babamız Ömer Gündoğdu tarafından kuruldu. Babamızın kurduğu işletmeyi ağabeyim Halil Gündoğdu, kardeşim Hakan Gündoğdu ile birlikte yönetiyoruz. Bir aile şirketiyiz. Kurulduğumuz günden bu yana kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem veren bir anlayışla yolumuza devam ediyoruz. Günsan Madeni Eşya, kimliğimizin yanında 15 yıldır Olimpik markamızda da bünyemizde hizmet veriyor. Bunun yanı sıra, yine Gülsan Sanayi Sitesi’nin içerisinde fason iş yapan nikel ve krom tesisimiz bulunuyor” dedi.

SAMSUN’DA SEÇKİN PROJELERDE YER ALDIK
Yer aldıkları projelerden bahseden Hakan Gündoğdu, “Günsan Madeni Eşya olarak, Samsun’da gerçekleştirilen Engelli Olimpiyatları öncesi okçuluk salonu yapımı projesinde, Samsunspor’un yeni stadının yapımında loca tasarımı projesinde, Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nin yapımında, Atakum Belediye Başkanlığı başkanlık katının yapımında, İlkadım Sosyal Hizmetler Tesisi yapımında ve Derabahçe Sosyal Tesisleri’nin yapımı projelerinde kendi alamızda yer aldık” dedi.

MOBİD ÜYESİYİZ
Günsan Madeni Eşya’nın aynı zamanda Samsun Mobilyacı İşadamları Derneği (MOBİD) üyesi olduğunu vurgulayan Haluk Can Gündoğdu, “MOBİD’in Yönetim Kurulunda Başkan Yardımcısı olarak yer alıyoruz. MOBİD çatısı altında gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile Samsunlu mobilyacılara yeni iş imkânları sağlayacak girişimlerde bulunuyor. Fuarlara katılım gösteriyoruz. Yine MOBİD çalışmaları kapsamında Samsun’a mobilyacılara özel bir ihtisas organize sanayi bölgesi kazandırmak için faaliyetleri sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

 

KARADENİZ BÖLGESİ’NDE BİR İLK
İngiltere, Almanya, Gürcistan ve KKTC gibi ülkelere ihracat yaptıklarını belirten Günsa Madeni Eşya Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Halil Gündoğdu, “ İhracatlarımız dışında yakın bir zaman önce Devlet Kredi Yurtlar Kurumu’nun açmış olduğu bir ihaleyi aldık. Bu ihale kapsamında 41 bin adet sandalye üretimi yaptık ve şu sıralar Türkiye’nin dört bir yanındaki KYK yurtlarına dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Bu tip ihaleleri bu güne kadar genelde İstanbul, Ankara ve İzmir merkezli firmalar alırdı. Karadeniz Bölgesi’nde bu tip bir ihaleye alan ilk firma biz olduk. Tüm bunların yanı sıra, 4 yıldır Devlet Malzeme Ofisi’nin tedarikçi firması olarak çalışıyoruz” dedi.

Samsun’da istihdamı arttırma hedefine katkıda bulunmak istediklerini söyleyen Halil Gündoğdu, “Şu an Samsun-Ankara Karayolu üzerinde Toybelen Mevkii’nde fabrika yapımı için 10 dönümlük bir alan aldık. Bu alana inşaa edeceğimiz fabrika ile üretimimizi arttırma yeni istihdam olanağı açmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir