PHIBROWS MICROBLADING İLE KAŞLARINIZ KUSURSUZ BİR GÖRÜNÜM KAZANIYOR

Share

Yaptığı güzellik uygulamalarıyla kadınların güzelliklerine güzellik katan Fatoş Sivaslı Güzellik Salonu Sahibi Fatoş Sivaslı, uyguladığı phibrows microblading uygulaması ile kaşlarınıza etkileyici bir görünüm kazandırıyor.

Güzellik Uzmanı Sivaslı, “Microblading kalıcı makyaj sanatında dünyada kaş yapımında son nokta olağanüstü doğallıkta, manuel bir yöntemdir. Geleneksel kalıcı makyaj kıl teknikleriyle kıyaslandığında yarı kalıcı olarak kabul edilir. Pigmentlerin epidermise yerleştirilmesi klasik kalıcı makyaj kıl tekniğinde kullanılan iğnelerden 3 kat daha ince ve çoklu iğneler kullanılarak yapılır. Rengi yüzeye yakın yerleştirdiğimiz için net ve çok ince görünür” dedi.

EN İDEAL YÖNTEM

Phibrows microblading uygulamasının kaşlarının görünümünü güzelleştirmek ve yüz estetiğine önem verenler için ideal bir yöntem olduğu belirten Sivaslı, “Sonuçlar, mevcut kıl miktarına bakılmaksızın doğal görünümlü, tüy gibi vuruşlardır. Saç dökülmesine yol açan alopesi, trikotilomani veya başka koşullardan muzdarip kişilerin yanı sıra basitçe kaşlarından hoşnut olmayan kişiler microblading’ten oldukça yarar sağlar” diye konuştu.

KUSURSUZ BİR GÖRÜNÜM
Uyguladıkları yöntem ile doğal ve kusursuz bir kaş görünüm elde ettiklerini söyleyen Fatoş Sivaslı, “Bu yöntemde kullanılan pigmentler asıl kaş renginize uyması ve kaşlarının halen mevcut ise bunlarla mükemmel şekilde uyum sağlamak üzere formüle edilmiştir. Sonuçlar doğal, kusursuz ve dolgun görünümlü bir kaştır. Başlangıçta kaşlar daha koyu görünür ancak iki haftalık süre içinde önemli ölçüde solar. Cildin pigmenti ne kadar iyi tutacağını öngörmek çok zor olduğu için bir yenilemenin yapılmasını sağlamak son derece önemlidir” şeklinde konuştu.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir