Queen ile Fit Bir Görünüme Kavuşun

Share

Queen ile fit bir görünüme kavuşun

Birbirinden özel spor faaliyetleri ile adından söz ettiren Queen, fit bir görünüme kavuşmayı sağlarken aynı zamanda sağlıklı bir vücuda sahip olmayı da destekliyor

Mutlu bir topluma sahip olmak için bilinçli spor yapmanın önemli olduğunun farkında olan Queen, birbirinden özel spor faaliyetlerini Samsunlularla buluşturuyor. Cemre Çakmak ve Ezgican Tolgun ortaklığında hizmet veren Queen,  sağlıklı bir şekilde fit görünüme kavuşma imkanı sunuyor.

BİRBİRİNDEN ÖZEL SPOR ÇEŞİTLERİ

Queen hakkında bilgi veren Cemre Çakmak, “Queen’i ortağım Ezgican Tolgun ile birlikte bir yıl önce hayata geçirdik. İkimiz de üniversite eğitimimizi beden eğitimi bölümünde tamamladık. Ezgican 8 yıldır spor ve fitness üzerine eğitimler veriyor. Aldığımız eğitimi ve tecrübelerimizi Queen’e aktardık ve şu an birbirinden özel spor çeşitlerimizle faaliyet gösteriyoruz. Salonumuzda bayanlara yönelik hizmet veriyoruz. Baylar sadece özel ders uygulamalarımızda yer alıyor. Zumba, pilates reformer, aerobik, trx training, trambolin, agua gym, agua zumba ve yoga spor çeşitlerine yer verdiğimiz Queen’de, tüm derslerimiz alanında uzman eğitmenler eşliğinde yapılıyor. Sauna, masaj salonu ve keyif havuzumuzun bulunduğu işletmemizde, profesyonel ellerde kaliteli hizmet veriyoruz ” dedi.

SAĞLIKLI YAŞAMA ADIM ATILIYOR

Çalışan insanların uygun saatlerinde seanslar düzenlediklerini kaydeden Çakmak, “ Sabah 10.00’dan 21.00’e kadar seanslarımız devam ediyor. Ders programımızı bütün üyelerimize veriyoruz. Hangi üyemiz, hangi seansa hangi etkinliğe katılmak istiyorsa, o saatte işletmemizde bulunuyor. Salonumuzda genellikle daha önce spor yapmış üyelerimiz bulunuyor ama hiç spor yapmamış üyelerimiz de bizimle birlikte spora başlamanın mutluluğunu yaşıyor. Üyelerimiz sporlarını yaparak hem sağlıklı bir yaşama adım atıyor hem de günün stresini atma fırsatını buluyor” şeklinde konuştu.

ÖZEL MASAJ ÇEŞİTLERİ

Spor bilincinin gelişmesi için sportif faaliyetleri desteklediklerini söyleyen Ezgican Tolgun ise üyelerin salondan keyifle ayrıldıklarını vurguladı. Queen’de birbirinden özel masaj çeşitlerine de yer verdiklerini belirten Tolgun, “İşletmemizde spor aktivitelerimizin yanı sıra masaja da büyük önem veriyoruz. Klasik, medical, spor, aroma terapi ve selülit masajına yer verdiğimiz Queen’de, masajlar bu konuda uzmanlık eğitimi ve sertifikası olan uzmanlar tarafından uygulanmaktadır. Üyelerimizin, bitki özlerinden elde edilmiş karışımlarla hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemi olan aroma terapi ile gevşeyip rahatlamalarını sağlarken,  spor masajı ile yaralanmaları önlüyor, atletik faaliyetler için vücudu hazır hale getiriyoruz. Medical masaj,  kasları gevşeterek onların neden olduğu acı ve ağrıları hafifletip ve sinir sistemini rahatlatıyor, selülit masajı ise selülitlerin azalmasını ve yok olmasını sağlıyor. Verdiğimiz masaj çeşitlerimizle üyelerimizin rahat ve keyifli bir ortamda, kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlıyoruz.”

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir