SAMSUN BİLİM FORMÜLÜ’NDEN DERECE ÜSTÜNE DERECE

Share

Samsun 2.’si, Samsun 3.’sü ve Samsun 4.’sü

Samsun Bilim Formülü’nden 21 derece

 2019 YKS sonucuna göre Samsun ikincisi, üçüncüsü ve dördüncüsü Samsun Bilim Formülü öğrencileri olurken Samsun Bilim Formülü, tamamı öğretmenlerden oluşan kurucuları, alanında uzman ve deneyimli öğretmen kadrosuyla her yıl yükselen başarı grafiği ile dikkat çekiyor.

Samsun Bilim Formülü Kurum Müdürü M. Hakkı Dokumacı’’ Bugüne kadar elde ettiğimiz başarılar ile kalitemizi gösterdik. Yeni eğitim öğretim yılında da amacımız YKS sınavlarında her geçen yıldan daha fazla öğrenci ile başarı elde ederek çıtayı daha yukarıya taşımaktır’’ diye ifade etti.

“Samsun’da eğitimin yerel markası olan Samsun Bilim Formülü, yıllarını eğitime adamış öğretmen kurucu kadrosuyla sınavlara hazırlıkta Samsun’un en çok tercih edilen eğitim kurumlarından biri durumundadır “ diyen Samsun Bilim Formülü Kurum Müdürü M. Hakkı Dokumacı, “Eğitim, hayatımızın her alanında ihtiyaç hissettiğimiz bir konu. Bizler kurucu ortaklarımızla bu ihtiyacın farkında olarak bu yola çıktık ve yıllardır özel öğretim alanında öğrencilerimizin yanında oluyoruz. Bilimin ışığı hayatımıza yön verecek ve yolumuzu aydınlatacak. Bizler bu yolda öğrencilerimize ışık olmaya çalışıyoruz” dedi.

UZMAN ÖĞRETMEN KADROSU

Deneyimli ve alanında uzman öğretmen kadrosuyla çalıştıklarını ifade eden Hakkı Dokumacı, “Yıllarca öğrencileri sınavlara hazırlamış ve okul derslerine yardımcı olmuş, öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verebilen bir öğretmen kadrosuna sahibiz. Yıl boyu düzenli ders anlatımı, soru çözüm testleri, haftalık ve aylık deneme sınavlarıyla öğrencilerimizi sınavlara hazırlamaktayız. Rehberlik servisinin çalışmalarıyla kişiye özgü ders çalışma programları hazırladık. Birebir derslerle çözemediği soruları çözerek anlamadığı konuları tekrar ettik. Ayrıca kayıt yaptıran her öğrenciye bütün derslerin soru bankaları ücretsiz olarak verilmektedir. Haftalık ve aylık yapılan deneme sınavlarıyla öğrencilerimizin seviyelerini ölçüyoruz” diye konuştu.

AMACIMIZ ÇITAYI DAHA YUKARI TAŞIMAK

“Öncelikle öğrencilerimiz ne istediklerini çok iyi belirlemelidir” diyen Dokumacı, “Belirledikleri bu hedefleri gerçekleştirebilecek birikim ve disipline sahip olan kurumumuzla görüşmeli. Disiplinli ve programlı bir çalışmayla hazırlanmalı. 2019 YKS sonucuna göre Samsun ikincisi, üçüncüsü ve dördüncüsü; Samsun Bilim Formülü öğrencileri olmuştur. İlk 500’de 3 derece, ilk binde 5 derece, ilk 2 binde 10 derece, ilk 5 binde 13 derece, ilk 10 binde 21 derece ile Samsun Bilim Formülü farkını ortaya koymuştur. Bizimle birlikte disiplinli bir şekilde çalışarak bu başarılara imza atan bütün öğrencilerimizi kutluyorum. Ayrıca yeni eğitim öğretim döneminde de amacımız çıtayı daha yukarıya taşıyıp daha fazla öğrenci ile derece yaparak başarımızı yükselen bir grafikle sürdürmektir. Yolumuza bu amaçla devam ediyor, alanında uzman öğretmen kadromuza ve öğrencilerimize her yıl olduğu gibi bu yılda güveniyoruz’’ diye belirtti.

 

 

 

 

 

 

Adres: Karadeniz Mahallesi Ümraniye Sokak No: 23 (Çiftlik Akbank arkası) İlkadım/Samsun

 

ea Türkiye 171.incisi

ea Türkiye 302.incisi

ea Türkiye 465. incisi

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir