Samsun’da Modanın Kalbi Simay’da Atıyor

Share

Samsun’da modanın kalbi Simay’da atıyor

Samsun’da modanın kalbinin attığı adres Simay Moda, birbirinden şık abiye tasarımları ile göz kamaştırıyor

 

Birbirinden şık abiye kıyafetleri ile hayranlık uyandıran Simay Moda, Samsun’da modanın öncüsü olmaya devam ediyor. Göz kamaştıran abiyelerin yanı sıra şıklığı bütünleyen çanta çeşitleri ve günlük kıyafet ürünleri ile de hizmet veren Simay Moda, kadınların şıklığına şıklık katıyor.

10 BİN ÇEŞİT ÜRÜN

7 yıldır en şık abiyeleri Samsunlularla buluşturduklarını söyleyen işletme sahibi Müberra Beyaz Kılıç, “Simay Moda olarak, 4 şubemiz ve 10 bin çeşit ürünümüzle hizmet veriyoruz. Büyük beden abiyelere yer verdiğimiz işletmemizde, günlük giyim çeşitlerimiz de bulunmaktadır. Farklı modelleri müşterilerimize sunabilmek için, Samsun’la çalışmayan firmalarla çalışıyoruz. Ürünlerimizi Ankara, İstanbul ve İzmir’de yer alan firmalardan getirtiyoruz. Bazı firmaların Samsun’daki bayiliğini yapıyoruz. Özellikle tasarım ürünlere imza atan firmalarla çalışıyoruz” dedi.

YÜZDE 50 İNDİRİM FIRSATI

Yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalıştıklarını vurgulayan Müberra Beyaz Kılıç, “Abiye ve günlük kıyafetlere yer verdiğimiz iletmemizde, çanta çeşitleri ile de hizmet vermeye başladık. Çanta modellerimizle ürünlerimizi bütünleştiriyor, şık kombinler ortaya çıkıyoruz. Şu an net yüzde 50 indirim uyguluyoruz. Ayrıca tüm özel günlerde de indirimlere yer veriyoruz. Bizi tanıyan, farkımızı bilen özel müşteri grubumuz var. Henüz Simay Moda farkını yaşamamış müşterilerimizi mağazalarımıza bekliyoruz” şeklinde konuştu.

ÖZLEM YILDIZ TASARIMLARIMIZI TANITTI

Geçtiğimiz günlerde Samsun 2. EV’leniyoruz Fuarı’na katıldıklarını belirten Kılıç, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: “ Simay Moda olarak Samsun 2. EV’leniyoruz Fuarı’nda açtığımız stantta birbirinden şık abiyeleri ziyaretçilerle buluşturduk. Fuarda, ünlü sunucu ve manken Özlem Yıldız’ı ağırlamanın mutluluğunu yaşadık. Özlem Yıldız, fuara özel olarak hazırladığımız abiye kıyafetimizi ve yeni sezon ürünlerimizi tanıttı. Simay Moda olarak kendisini ağırlamaktan ve kıyafetlerimizi taşımasından gurur duyduk” dedi.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir