Seçkin Organizasyonların Ev Sahibi; Konaks Otel

Share

Seçkin Organizasyonların Ev Sahibi 

Samsun’un turizm merkezi haline gelen Atakum’da, eşsiz Karadeniz manzarası eşliğinde misafirlerini ağırlayan Konaks Otel, seçkin organizasyonlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor

Konaks Otel, Samsun’un turizm merkezi haline gelen Atakum’da, Karadeniz’in eşsiz panaromik manzarasına sahip odaları ve sahil şeridine sadece 50 metre konumu ile misafirlerini ağırlamanın mutluluğunu yaşıyor. Bir otelden beklenilenin daha fazlasını misafirleri ile buluşturan Konaks Otel, eşsiz organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

UNUTULMAZ BİR DENEYİM YAŞATTIK

Sunmuş oldukları hizmetle misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşattıklarını belirten Konaks Otel Yiyecek İçecek Müdürü Uğur Keser“600 kişiye kadar ulaşabilen kapasiteli ve görüş açısını engelleyen herhangi bir kolon bulunmayan salonlarımızda; alanında deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile eğitim, seminer ve toplantı organizasyonlarını değerli misafirlerimiz için unutulmaz bir deneyim haline getiriyoruz. Birbirinden önemli organizasyonlara imza attığımız tesisimizde, mayıs ayının ilk haftası içerisinde TRT Haber Spikeri Tijen Karaş, İşadamı ve Marka Stratejisti Özel Oytun Türkoğlu, Yrd. Doç. Dr. Diyetisyen Tuba Günebak ve Psikolog-Eğitmen Derya Yalçınkaya’nın konuşmacı olarak yer aldığı, yaklaşık 400 kişinin katılımı ile gerçekleşen Samsun Kişisel Gelişim Zirvesi’ne de ev sahipliği yaptık. Kusursuz hizmetimizle konuk ve katılımcılardan tam not almayı başardık” dedi.

EŞSiZORGANİZASYONLAR

Eşsiz organizasyonlara imza attıklarını dile getiren Keser, “10- 12 Mayıs’ta Kastamonu Kız İlköğretmen Okulu Mezunları Samsun Buluşması organizasyonunu otelimizde gerçekleştirdik. Tercihlerini tesisimizden yana kullanan değerli misafirlerimizi konuk etmenin mutluluğunu yaşadık. Misafirlerimize özel folklor ekibi ve canlı müzik eşliğinde düzenlediğimiz gala yemeğimizde, Konaks Otel mutfağının eşsiz lezzetlerini sunma imkanı da yakaladık. Ayrıca Final Okulları ve Gazi Koleji, mezuniyet ve okuma bayramı organizasyonlarında otelimizi tercih etti. Öğrencilerin, eğitmenlerin ve ailelerin duymuş oldukları memnuniyet ve teşekkürleri, bizleri sunmuş olduğumuz hizmet anlamında daha da motive etmektedir. 24- 27 Mayıs arasında Samsun’da düzenlenen Türkiye Küçükler Yüzme Şampiyonası organizasyonu kapsamında; Denizli, Bursa, Kayseri, İzmir ve KKTC’den gelen sporcularımızı ve antrenörlerimizi 3 gün boyunca ağırladık. Misafirlerimiz, kendilerini evlerinde hissetmenin mutluluğunu yaşadı” şeklinde konuştu.

KONAKS OTEL AYRICALIĞI

Ramazan ayı sürecinde zengin menü seçenekleri ile hizmet verdiklerini kaydeden Uğur Keser, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: “İçerisinde bulunduğumuz Ramazan ayı süresince açık büfe iftar yemeği hizmetimiz ile hem otelimizde konaklayan misafirlerimize hem de dışarıdan katılım sağlayan misafirlerimize zengin menümüz ile hizmet etmekten büyük keyif alıyoruz. Belirtmiş olduğumuz tüm organizasyonlarda misafirlerimizin çok değerli ve motive edici yorumları, dilek ve temennileri için, kendilerine Konaks Otel ailesi olarak tekrar tekrar teşekkür ediyor, herkesi Konaks Otel ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz.”

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir