Sektörün Yenilikçi İsmi; Eken İnşaat

Share

İnşaat ve tesisat malzemeleri sektöründe lider, yenilikçi ve deneyimli kuruluşlarından olan Eken
İnşaat, birbirinden özel ürünleri Samsunlularla buluşturuyor

 

40 yıl önce Latif Eken tarafından kurulan Eken İnşaat, bugün Ümit Döngel ve Alper Sancak önderliğinde hizmet vermeye devam ediyor. Sektörün önde gelen markalarının ürünlerini bünyesinde bulunduran Eken İnşaat; batarya, küvet, kabin, vana, seramik, iltal vitrifiye, ital seramik, ital batarya ve yapı kimyasalları gibi birçok ürünü tüketici ile buluşturuyor.

EKEN İNŞAAT AYRICALIĞI

 

Eken İnşaat hakkında bilgi veren Alper Sancak, “Eken İnşaat olarak; batarya, seramik, tesisat grubu, yangın malzemeleri, ısı tmasoğutma ürünleri, radyatör, panel, kombi ürünleri gibi zengin ürün gamı ile hizmet veriyoruz. ECA, Serel, Emas, Dura-Tiles, Kabinet, Turkuaz, Entegre, Say, Eren Vana, Armoni, Poelsan, Trakya döküm, Tema, Venezia, NKP, İtimat, Polimeter gibi birçok firmanın en özel ürünlerini, Eken farkıyla tüketici ile buluşturuyoruz. Hem toptan hem de perakende olarak hizmet verdiğimiz firmamızda, müşteri memnuniyeti için azami çaba sarf ediyoruz. Ürünlerimizi toptan ve perakende olarak tüm Karadeniz Bölgesi’ne ulaştırıyoruz” ifadelerini kullandı.

BUTİK PROJE

Haziran ayı içersinde Eken Desing adı altında butik ürünleri sergileyecekleri yeni bir mağazayı hayata geçireceklerini belirten Sancak, “Örnek Sanayi Sitesi’nde bin 5.200 metrekarelik alanda hizmet veren bir firmayız. Yeni işletmemizde; İspanya, Almanya ve İtalya başta olmak üzere birçok ülkenin ithal ürünlerini sergileyeceğiz” şeklinde konuştu.

İNTERNET PAZARLAMACILIĞINDA DA VARIZ

Ürünlerini artık internet üzerinden de tüketici ile buluşturacaklarını belirten Alper Sancak, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü: “Dön-San yapı malzemeleri adresi ile internet üzerinden de tüketicilerimize ulaşmaktayız.. N11.com ile bağlantılı olarak bir proje daha gerçekleştirdik. Ürünlerimizi internet pazarlamacılığı üzerinden en uygun fiyatlarla tüm Türkiye ile buluşturmuş durumdayız.”

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir