Stephane Blet ve Voca Voice Samsun’u Mest Etti

Share

Samsun Devlet Opera ve Bale Kültür Merkezi’nde Liv Hospital Samsun ve VM Medical Park Samsun Hastanesi sponsorluğuyla Samsunlularla buluşan, dünyaca ünlü Fransız Piyanist Stephane Blet ve Voca Voice Acapella Grubu adeta mest etti

 

Liv Hospital Samsun ve VM Medical Park Samsun Hastanesi’nin sponsorluğunda konser veren Stephane Blet ve Voca Voice Acapella Grubu, konser sırasında seyirciyle bütünleşti. Sahnede önce Fransız Piyanist Stephane Blet ardından Acapella Grubu Voca Voice yer aldı. Samimi tavırları dikkat çeken Piyanist Blet, seyirciler tarafından büyük ilgi gördü. Piyanistin müthiş dinletisi sonrası Acapella Grubu Voca Voice yabancı ve Türkçe şarkıları kendilerine özgü seslendirdi. Zaman zaman seyircinin de eşlik ettiği şarkılarla keyifli anlar yaşandı.

“BİZCE SANAT SİZE EN İYİ ŞEKİLDE BAKMAK”

Konser alanında Liv Hospital Samsun ve VM Medical Park Samsun Hastanesi stant açıp, misafirlere ikramlarda bulundu. Liv Grubu, “Bizce sanat size en iyi şekilde bakmaktır” mesajını verdi. Organizasyonun sonunda Fransız piyanist ve Acapella Grubu açılan stantları ziyaret etti.

“SAMSUN, KIYMETLİ TÜRKİYE’NİN KIYMETLİ ŞEHİRLERİNDEN…”

Türkiye hayranlığıyla bilinen Fransız Piyanist Stephane Blet, “Liv Hospital Samsun ve VM Medical Park Samsun Hastanesi’ne katkılarından dolayı teşekkür ederim. Müzik ruhun gıdası, sanat bir millet için vazgeçilmez unsur olmalıdır. Samsun, Kıymetli Türkiye’nin sanata değer veren kıymetli şehirlerinden biri. Samsun gerçekten çok güzel bir şehir. Bu tür sanat organizasyonları sıklıkla gerçekleştiği sürece, güzel yerlerde olan toplumumuz ve Türkiye daha da güzel yerlerde olacak. Samsun halkı, seyircisi beni çok güzel karşıladı adeta bütünleştik. Müziğimin ruhunu hissettirebildiysem ne mutlu bana, benim için çok keyif vericiydi. Voca Voice Acapella Grubu şahaneydi, sahnede bir bütün olduk. Bu muhteşem konsere sponsor olan Liv Hospital Samsun ve VM Medical Park Samsun Hastanesi’ne tekrar teşekkür ediyorum. Sağlık sektörünün sanata verdiği değer gurur verici. Herkese çok teşekkür ederim” şeklinde ifadelerde bulunarak mutluluğunu ifade etti.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir