SU KARAKUŞ – EYLÜL 2019 ASTROLOJİ YORUMLARI

Share

Astrolojide olumlu ya da olumsuz, erkek ya da dişi olarak anılmayan tamamen tarafsız tek gezegendir. Ancak bir gezegenle açı yaptığında gezegeni simgelerini daha anlaşılır hale getirir. Yunan mitolojisinde Hermes den sonra “ Tanrıların habercisi” olarak adlandırılmıştır. Doğum haritanızda olumlu açıları olan bir Merkür daha yüksek zekaya ve daha kolay anlamaya, uyum sağlamaya yardım ederken, olumsuz açıları olan bir Merkür engellenen algıya ve uyumsuzluğa, negatif düşüncelere neden olur. Merkür zeka, tüm iletişim ve yorumlarla, dil yeteneğimizi ve algı gücümüzü anlatır. iletişim bir ilişki için olmazsa olmazdır hatta ilişkinin lokomotifidir. Bu nedenle Merkürleri uyumlu insanların ilişkileri de yolunda gider, hem aşkı, hem dostluğu aynı anda yaşayabilirler. Merkür 5000 yıl kadar önce keşfedilmiştir. Çapı 4.8 km dir bir hayli küçük bir gezegendir ve Güneşin etrafında 47.9 milyon km hızla döner yani baş döndürücü bir hıza sahiptir, tıpkı düşüncelerimiz gibi. Yüzeyi koyu, pütürlü ve karanlıktır. Güneşe en yakın planet olduğu halde, Güneşin ışığı yansıtamaz bu nedenle kolay kolay görülemez.

 

KOÇ – 21 MART – 21 NİSAN

Yöneticiniz Mars bütün ayı sakin ve detaycı başak burcunda geçirirken iş ve sağlık konularında rahatlıkla çaba harcamanızı sağlayacak. Ay ortasında dolunay kötü alışkanlıklarınızı gözden geçirmenizi isterken sinirleriniz de bozulabilir. Sağlık alanın da beklenmedik bir gelişme oldukça can sıkıcı olabilir. Ayın son 10 gününde daha disiplinli ve görevinize sadık bir tablo çizeceksiniz. Ay sonunda yeniay evlilik ve ortaklık alanında yenilik getirecek. Uzak bir diyardan yeni eşiniz veya ortağınız gelip hayatınıza dahil olabilir.

BOĞA -21 NİSAN – 21 MAYIS

Ay ortasına kadar aşka ve çocuklarınıza, yaratıcı projelere ve sahne sanatlarına odaklanacak, yeniliklerin tadını çıkaracaksınız. Ay ortasından itibarense iş yaşamınız ve sağlıklı olmanın keyfi sarıp sarmalayacak. Dolunay dostlukları gözden geçirmenizden yana. İlişkilerinize zarar verenler sizi kendinizle yüzleşmeye zorlayabilir. Hayatınızdan çıkması gerekenleri listeleyerek işe bağlamalısınız. Ayın son 10 gününde seyahatler ve reklam çalışmaları için eski disiplini kazandığınızı fark edeceksiniz. Yeniay ay sonunda iş ve para alanınızda yenilik yaratacak.

İKİZLER – 22 MAYIS – 22 HAZİRAN

Ayın ilk yarısında düşüncelerinizin merkezinde eviniz ve aileniz olurken, ayın ikinci yarısında dikkatinizi aşka ve çocuklara odaklayacaksınız. Dolunayın beklentisi kariyerinizi ve yöneticilerinizle ilişkilerinizi gözden geçirmeniz. Özellikle evdeki otorite figürü değişebilir. Ayın son 10 gününde harcamalarınızı yeniden kısacak, birikim yapmaya yeniden başlayacaksınız. Yeniay aşk alanınızı ay sonunda şenlendiriyor. Evlenebilir veya ciddi bir aşka adım atabilirsiniz.

YENGEÇ – 23 HAZİRAN – 22 TEMMUZ

Dolunay ay ortasında dikkatsizlik ve kazalara karşı uyaracak. Yolculuklarda zarar görmemek için aşırı dikkatli davranmalı, sezgilerinizi kullanmalısınız. Yakınlarınızın üstünüzdeki baskısı ayın son 10 gününde ortaya çıkacak. Sağlık problemleriniz nüksedebilir stresten uzak kalmalısınız. Ayın sonunda yeniayın etkisi ile evde yenilik yapabilir home -ofis ortamı yaratabilirsiniz. Sonuç beklentinizin üstünde sevindirecek.

ASLAN – 23 TEMMUZ – 23 AĞUSTOS

Ayın son 10 gününde iş yaşamınızda zor görevlerin insanı olarak anılmaya başlayacaksınız. Dolunay mali konularda harcama ve ekstra gelir kazanma eğiliminizi gözden geçirmenizi istiyor. Özellikle eğlence ve aşk uğruna cömertçe yaptığınız harcamalar can sıkabilir. Ayın sonunda nefis bir yeniay yaşanacak. Yakın çevrenizden birini fark edecek, yeni ve romantik bir ilişki için yeşil ışık yakacaksınız. Bir ilişkiniz varsa bebek sahibi olabilirsiniz.

BAŞAK – 23 AĞUSTOS – 23 EYLÜL

Dolunay evlilik, ortaklık ve yakınlarla ilişkilerde gözden kaçan detayları yeniden karşınıza çıkarırken biraz gergin hissettirebilir. Amaçlarınızı hatırlamalı ve enerjinizi doğru kullanmalısınız. Böylece ev ve ilişkiler alanında yaşanılan sarsıntılar daha kolay tolere edilebilir. 14 Eylüle dek zekanızı zirve seviyede kullanacak, sonrasında mali konulara odaklayacaksınız. Ayın son 10 gününde çocuklarınızın sorumluluğu artarken, aşkınızı yalnız başınıza yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Uzaklıklar ve iş yükü bu ilişkinin belirleyicisi olabilir. Yeniay yeni gelirler getirecek ve çok sevindirecek.

TERAZİ – 23 EYLÜL – 22 EKİM

Venüs 14 Eylüle dek iç dünyanıza güzellik getirirken, sonrasında dışınızla ilgilenmenizi sağlayacak. Dolunaysa iş ve sağlık yaşamınızda eksik parçaları tamamlamanızı isteyecek. Eleman alımı, iş yeri dekorasyonu ve yeni müşterileri kazanmak ruh sağlığınızı iyileştirirken, yakın çevrenizi de işe katmanızı sağlayacak. Ayın son 10 gününde aile içi sorumluluklarınız artacak. Ekstra güç toplamalı vitamin takviyesi yapmalısınız. Ayın sonunda yeniay hem stilinizi yenilemeniz hem de aşka açılmanızı sağlayabilir. Yakın çevreniz genişleyecek.

 

AKREP – 23 EKİM -21 KASIM

Dolunay dostunuz balık burcunda gerçekleşecek ve aşk yaşamınızı revize edecek. Aradığınız aşkı bulabilir veya bebek sahibi olabilirsiniz. Yine de hem arkadaşlık hem aşk alanında sarsıcı deneyimler yaşanabilir. Ve harcamalarınız artabilir. Ayın son 10 gününde yakın çevrenizin size yükleyeceği angaryalarla baş etmek, kardeşlerinizin sorumluluklarını üstlenmek hayli yorucu olabilir.Ay sonunda yeni ayla birlikte yenilenecek, ruhsal gelişiminiz için büyük bir adım atacaksınız.

 

YAY – 22 KASIM – 21 ARALIK

Dolunay hem aile hem kariyer yaşamınızda düşlerinizi gerçekleştirmeniz için sıkı bir temizlik yapmanız gerektiğiniz hatırlatacak. Ancak düş kırıklıkları da sizi bekleyebilir.. Ayın son 10 gününden itibaren mali alana dikkatinizi verecek harcamak yerine küçük birikimler yapmayı tercih edeceksiniz. Ayın sonunda yeniay dostluk alanınızda doğacak. Karşılıklı sevgi, saygı duyacağınız dostlar yaşamınıza katkı koyacak.

 

OĞLAK – 22 ARALIK – 21 OCAK

Seyahatler, yakın çevreniz ve uzak çevreniz tam bir hayal kırıklığı yaratabilir. Dolunay evresinde bu hayal kırıklığı yeni bir çevre gereksinimini hatırlatacak. Ayın 18’inden itibaren Satürn burcunuzda geri harekete son veriyor. Daha çalışkan ve disiplinli olmak hiç zor gelmeyecek. Bir çok sorumluluğu aynı anda alabileceksiniz. Yeniay kariyeriniz için atılım yapmanıza ay sonunda yardım ederken, iç dünyanızı aydınlatacak pozitif bir bakış açısı da kazanacaksınız.

 

KOVA – 22 OCAK – 19 ŞUBAT

Dolunay gelirlerinizin yetersiz olanlarını hatırlatıp daha çok çaba göstermeye zorlarken, yeni kazanımlar elde edeceksiniz. Ancak arkadaşların önerileri fiyasko olabilir, kendi bilgeliğinizle karar vermelisiniz. İçsel gücünüzü 18’inden itibaren toplayacak kötü alışkanlıklarınızı azaltacaksınız. Yeniay ay sonunda seyahat, eğitim, medya ve basın yayın alanlarına yenilik getirecek. Hayatınız için güzel ve anlamlı bir dönem başlayacak.

 

BALIK – 20 ŞUBAT – 20 MART

Dolunay ay ortasında evlilik, kişisel stil ve kariyer gibi konularda beklentilerinizi yeniden gözden geçirmenizi sağlayabilir. Eşzamanlı olarak başkalarını düş kırıklığına uğratabilir, kızdırabilirsiniz, dikkat! Tepkileriniz kontrollü olmalı. Olgun ve bilge arkadaşlar 18 Eylülden itibaren yeniden önem kazanacak. Birlikte daha sık zaman geçireceksiniz. Ay sonunda yeniay, ekstra gelirler kazanmanızı, referanslarla mutlanmanızı dolayısıyla kariyer yaşamında öne çıkmanızı düşündürecek. Değerlendirirseniz harika bir evre başlatmış olursunuz.

 

SU KARAKUŞ

www.sukarakus.com

instagram @sukarakus

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir