Su Karakus; Şubat Burç Yorumları

Share

ŞUBAT BURÇ YORUMLARI

Uzman Astrolog Su Karakuş

www.sukarakus.com

15 Şubata dek Ocak ayı sonunda gerçekleşen Ay tutulmasının etkisiyle aradığımızı bulacak, tamamlanması gereken işleri tamamlayacak, ilişkilerde ihtiyacımız olanın karşımıza çıktığını fark edeceğiz.

10 Şubat da Balık burcuna yerleşen Venüs merhameti, şefkati ve fedakarlığı ilişkilere yansıtma dürtüsünü yükseltecek. Merhametinize ihtiyaç duyduğunu düşündüğünüz birine aşık olmak veya partnerinizin yaralarını hatırlayıp ona şefkatle yaklaşmak bu dönemin eğilimleri. Su grubu burçlar açısından aşkla dolu bir evre.

16 Şubata adım atılan dakikalarda yeniay-Güneş tutulması Kova burcunun 27 derecesinde oluşacak. Şubat boyunca etkili olan Güneş tutulması evrensel değerleri ön planda tutuğunuz yenilikler yapmanıza fırsat tanıyacak. Uranüs ve Merkür’den destek alan yeniay plan dışı sürpriz yenilikleri de hayatınıza katabilir. Yeniay sırasında Satürn-Venüs arasındaki uyum uzun vadeli aşkların başlayacağına, ekonomik durumun stabil halde tutulacağına işaret ediyor. Yenilikler için ay boyunca zaman bulabilirsiniz. Güneş tutulmaları gerçekleştiği tarihten 1 ay sonrasında bile etkilidir ve gelecek 6 ayınızı yönetecek güce sahiptir. Tutulma sırasında Mars-Neptün arasında oluşan sert açı ani öfke nöbetlerinin veya iyimser bir şekilde odaklandığınız hedefe ulaşamamanın yaratacağı düş kırıklığına dikkat çekiyor. Yenilikler özellikle arkadaşlık, yeni idealler, yeni grup çalışmaları, yeni bir gruba üye olmak şeklinde gelişirken, düş kırıklıkları tamamen bu yeniliklerin dışında gelişecek.

18 Şubat da hem Güneş, hem Merkür Balık burcuna yerleşerek, evrensel değerleri içselleştirmenizi, daha fazla merhamet ve anlayış duyumsamanızı sağlayacak. Duygudaşlık ve telepati kurma yeteneği öne çıkarken yararlanacağımız bu transit, eleştiriden uzak ve incelemeden kabul edilen bir tutum sergilenmesiyle zarar verebilir.

YÜKSELEN BURCUNUZU OKUMAYI UNUTMAYIN

KOÇ: Ayın 10’ndan itibaren içe dönüp evliliğiniz veya olası evlilik hakkında düşünceler geliştirmek duygularınızı yükseltecek. Evliyseniz daha iyi anlaştığınızı ve fedakarlık etmeniz gerektiğini fark edeceksiniz. Güneş tutulması yeni dostlar ve grup üyeliklerini hayatınıza katarak canlanmanızı sağlayacak. Başkaları için ilginç sürprizler yapacak, sevindireceksiniz. 18 Şubatdan itibarense dinlenmek ve ruhunuzu arındırmakla ilgilenmelisiniz.

BOĞA: Dostlukların ve arkadaş gruplarının yardımınıza ihtiyacı var. Ve ay ortasından itibaren yardım etmekle o kadar ilgili olacaksınız ki kendinize zaman kalmayacak. Güneş tutulması ay ortasında yeni bir kariyer planı yapmanızı sağlayacak. İçinizden taşan bir aydınlıkla sezgilerinizi kullanarak yol alacaksınız. Hem size hem başkalarına sürpriz olan bu gelişme çok sevindirecek. Ve ayın son haftalarında yine dostlarınızla ilgilenecek ve kalabalık gruplar içinde yer almaktan keyif duyacaksınız.

İKİZLER: Ay boyunca kariyerinize odaklanacaksınız. 10’undan itibaren yöneticilerinizle ilişkilerinizi güçlendirmek ve iş alanınızı güzelleştirmek önceliğiniz olabilir. Ay rotasında Güneş tutulmasının etkisiyle önemli bir seyahate çıkacak, medyada bir başlangıç yapacak ve sürpriz bir teklifi değerlendirmenin heyecanını yaşayacaksınız. Yeni bir eğitim almak da ihtimallerden. Ay biterken kariyeriniz adına canlandıran ve düşüncelerinizi hayata geçirdiğiniz başarılara imza atabileceksiniz.

YENGEÇ: Şubat seyahatler, eğitimler, medyada yer almak gibi amaçların öne çıkacağı ve kolayca gerçekleşeceği bir ay. Önünüzde hiçbir engeliniz yok. Korku duymuyor olacaksınız. Ay ortasındaki Güneş tutulması kariyerinizde, çabalarınızın bir ödülü niteliğinde gelecek. Ayın son haftalarında tanınmak ve yükselişiniz için ne gerekiyorsa yapacak fırsatları bulacaksınız.

ASLAN: Başkalarının kaynaklarından ve referanslarından istediğiniz gibi yararlanacağınız harika bir aya başlıyorsunuz. Miras, telif, ikramiye, sigorta ödemeleri gibi ekstra bir gelir elde edebilirsiniz. Hatta birkaç yerden gelir elde edip ekstra işler yapabilirsiniz. Güneş tutulması evlilik ya da iş ortaklığı için güzel bir fırsat sunacak. Büyük sürpriz uzaklardan gelecek ve sevindirecek.

BAŞAK: Evlilik, yakınlarla ilişkiler ya da iş ortaklıkları Şubatın konusu. Sıklıkla bu konuda çeşitli fırsatlarla karşılaşacak iyi değerlendirirseniz içsel amaçlarınıza yaklaşacaksınız. 10 Şubattan itibaren evlilikte romantizm öne çıkacak. Güneş tutulması ay ortasında iş alanınız için büyük bir sürpriz yaratacak. Ekstra gelir kazanmanız olası. Teklifleri değerlendirmelisiniz.

TERAZİ: İş yaşamınızla ilgili yeni kararlar duygular ve düşünceler Şubat boyunca hayatınızı renklendirecek. İş arkadaşlarınıza karşı daha anlayışlı olduğunuzu gözlemleyeceksiniz. Güneş tutulması aşk yaşamınızda bir yıldız gibi parlamanıza yardım edecek. Yalnızsanız yeni bir aşka başlayacaksınız bir ilişkiniz varsa sürpriz bir şekilde nişanlanacak veya ailelerin tanışmasını sağlayacaksınız.

AKREP: Şubat aşk yaşamınızda hareketin öne çıkacağı bir ay. 10 Şubat’dan itibaren daha romantik ve daha anlayışlı hissedeceksiniz. Ay ortalarında Güneş tutulmasının da etkisi ile evinizle ilgili beklenmedik bir yenilik yapma şansı bulacaksınız. Özellikle iş arkadaşlarınızın katkısıyla evde yenilik yapmak hayal bile etmediğiniz bir şölene dönüşecek.

YAY: Evinizle ilgili beklentiler ve düzenlemeler Şubatın 10’undan itibaren gerçekleşecek ve son derece rahatlatacak. Aile bireyleriyle aranızdaki ilişkinin sıcaklığı da ruhunuzu okşayacak. Güneş tutulması partnerinizin size bir sürpriz yaparak yeni bir çevrede yer almanızı sağlamasıyla işlevsel hale dönüşecek. Yeni çevre heyecan verici ve orijinal.

OĞLAK: Yakın çevrenize karşı duyarlılığınızın artacağı bir ay geçireceksiniz. Başkalarına destek olurken anlayış görmenin keyfiniz de duyumsayacaksınız. Mali konularda ay ortasında büyük bir yenilik yapacak bir gelir kazanacak veya gelirlerinizi arttırmanın sürpriz bir yolunu bulacaksınız. Buna yakın aile bireylerinden biri yardım edecek. Fikir başkalarından çıkabilir. Değerlendirin.

KOVA: Mali konularda geliştiğiniz ve benimsediğiniz insanların sayısının arttığı bir ay geçirebilirsiniz. 10 Şubattan itibaren gelirleriniz gözle görülür bir şekilde iyileşecek. Sabit bir geliriniz varsa özgüven yükselişi yaşayacaksınız. Güneş tutulması burcunuzda gerçekleşiyor. Yakın çevrenizden birinin desteği ile görünüşünüzü yenileyebilirsiniz. Ay sonuna dek mali konularda avantajlı durumdasınız.

BALIK: 10 Şubata dek dinlenme ve içe dönmek isteyecek, 10 Şubattan itibaren çekiciliğinizle göz dolduracaksınız. Yalnızsanız hayranlarınız olduğunu öğrenebilirsiniz. Güneş tutulması ay ortasında yeni bir ruhsal gelişim tekniğiyle tanışmanızı ve bu tekniği paraya dönüştürmenizi sağlayabilir. Zekanızla ve canlılığınızla öne çıkarak başkalarını da heyecanlandıracaksınız.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir