Tuğba Özay Si Limpia’yı Tercih Etti

Share

Tuğba Özay Si Limpia’yı tercih etti

Si Limpia Güzellik ve Solaryum Merkezi’ni tercih eden ünlü oyuncu Tuğba Özay, “Daha önce hiç yaptırmadığım hydrafacial, cildime muhteşem bir tazelik kazandırdı. Tüm kadınları bu deneyimi yaşamaları için Si Limpia’ya davet ediyorum” dedi

Si Limpia Güzellik ve Solaryum Merkezi, ünlü oyuncu ve model Tuğba Özay’ı ağırladı. Samsun’a her geldiğinde mutlaka Si Limpia Güzellik ve Solaryum Merkezi’ne uğradığını kaydeden Özay, Si Limpia sayesinde cilde ışıltı ve tazelik katan hydrafacial ile tanıştığını söyledi.
TEŞEKKÜRLER
Si Limpia ile arındığını belirten Özay, “Si Limpia, daha önce hiç yaptırmadığım hydrafacial ile cildime muhteşem bir tazelik kazandırdı. Samsun’a geldiğimde mutlaka Si Limpia’ya gelip, hizmetlerinden faydalanıyorum. Kendimi Si Limpia’nın ellerine bırakıp, bedenimi ve ruhumu arındırıyorum. Beni her seferinde en güzel şekilde ağırlayan sevgili dostum Simla Akyol’a çok teşekkür ediyorum. Tüm kadınları bu deneyimi yaşamaları için Si Limpia’ya davet ediyorum” dedi.
MUTLUYUZ
Tuğba Özay’ı ağırlamaktan mutluluk duyduğunu kaydeden Si Limpia Güzellik ve Solaryum sahibi Simla Akyol hydrafacial hakkında bilgi verdi. Akyol, “Hydrafacial, yüz, boyun ve dekolte başta olmak üzere nemini ve elastikiyetini kaybetmiş, lekelenmiş, sivilcelenmiş, yapısı bozulmuş cilt dokusuna güvenle uygulanan temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı kombine bir medikal bakım işlemidir. Cilt özel bir vakumlama sistemiyle temizleniyor. Sıvı mikrodermabrazyon sonrası cilde çözünürlüğü yüksek anti-aging peptidler ve antioksidan serumlar yediriliyor. Cilde mavi ve kırmızı led sistemleri ciltteki probleme yönelik olarak uygulanıyor. Herhangi bir morluk, ödem, kızarıklık olmadan, gündelik hayata hemen dönülebilinir, sonuç anında görülüyor” diye konuştu.

İNCE KIRIŞIKLILARA SON

Uygulamanın cildi vakum sistemi ile derinlemesine temizlediğini sözlerine ekleyen Akyol, “Hydrapeeling; vakum ve sıvı kullanılarak peeling işlemi normal prosedürde yapılır. Leke, akne izi, leke ve gözenekli ciltlerde, tahrişe sebep olmadan, kullanılan elmas başlıklarla cildin üst tabaksında mikrodermabrazyonu sağlanıyor. Serum infüzyonu; ciltteki soruna göre sivilcelere, lekelere ya da kırışıklıklara uygun serumlar uygulanır. Kuru cilt ve ince kırışıklıklar için hyaluronik asit içeren, beyaz ve siyah noktalar, genişlemiş gözenekler ve aşırı yağ bulunan T bölgesine yağı dengeleyici serum uygulaması yapılır. Nemlendirme; özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyaluronik asit ve peptidler cilde uygulanır. Led Terapi; sivilceler için mavi ışık akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler; ince kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi elastin-kollajen lifleri uyararak yenilerini sentezletir ve cildi sıkılaştırır. Bakımdan hemen sonra ince kırışıklıklar azalma gözlemlenir” dedi.

DAHA GENÇ BİR CİLT

Akyol, “Hydradermabrazyon yöntemi cilt temizleme ve yenileme, soyma, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği sistemdir. Tıkalı ve genişlemiş gözenekler, siyah noktalar. Daha parlak, aydınlık, genç ve güzel cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan sıvı-mikrodermabrazyon teknolojisi hydrafacial ile ciltteki kırışıklıkları, yüzeyel cilt lekeleri, yağlı cilt problemleri ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar alınır” ifadelerini kullandı.

HER YAŞA UYGUN

Akyol açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Ciltteki problemlere göre her yaş grubuna uygulanabiliyor. Çoğunlukla orta yaş ve üzerinde elastikiyet kaybına yönelik serumlar, gençlerde sivilce ve yağlanmaya karşı da serumlar ve led ışınları kullanılıyor. Hiçbir yan etkisi yok. hydrafacial, ‘En iyi Cilt Tedavi Ödülü’ yanında, FDA alan tek cilt bakım cihazı. Haftada 1, 4 ile 6 seanslık bir kür idealdir. Sonucun korunması için ayda bir tek seans yapılması önerilir. Dikkat edilmesi gereken özel bir durum yok. Günlük aktiviteyi aksatmıyor.”

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir