VİZYONDAKİLER (HAZİRAN 2019)

Share

X-MEN: DARK PHOENİX

Vizyon tarihi: 7 Haziran 2019 (1s 54dk)

Yönetmen: Simon Kinberg

Oyuncular: Sophie Turner, James McAvoy, Michael Fassbender devamı

Tür: Macera, Aksiyon, Bilimkurgu

Ülke: ABD

X-Men ekibinin karşısında şimdiye kadarki en zorlu ve güçlü düşmanları vardır; içlerinde biri olan Jean Grey. Uzaydaki bir kurtarma görevi sırasında, Jean gizemli kozmik bir güç tarafından darbe alır. Neredeyse hayatını kaybeden Jean eve döndüğünde bu gücün onu daha güçlü kıldığını fark eder. Ancak bu güç onu aynı zamanda daha dengesiz bir hale de getirmiştir. İçindeki bu varlıkla mücadele eden Jean, güçlerini idrak edemediği ve sınırlandıramadığı bir şekilde serbest bırakır. Kontrolden çıkan Jean sevdiklerine zarar vermeye başlar ve X-Men’i bir arada tutan yapının çözülmesine sebep olur. Parçalanan ekip tekrar birlik olmanın yolunu bulmalıdır. Mevhubahis yalnızca Jean’i kurtarmak değil, aynı zamanda Jean’in içindeki gücü silahlaştırmak ve galaksiye hükmetmek isteyen uzaylılardan dünyayı kurtarmaktır.

 

DÜZENBAZLAR

Vizyon tarihi: 31 Mayıs 2019 (1s 34dk)

Yönetmen Chris Addison

Oyuncular: Rebel Wilson, Anne Hathaway, Alex Sharp (II) devamı

Tür: Komedi

Ülke: ABD

Anne Hathaway ve Rebel Wilson’ın iki dolandırıcıyı canlandıracağı filmde, ikili bir teknoloji adamının peşine düşecektir. Dolandırıcılardan birinin gösterişli ve alımlı diğerinin ise tahmin edilemez bir karakter olduğu filmin yönetmenliğini Chris Addison üstleniyor.

 

ENES BATUR GERÇEK KAHRAMAN

Vizyon tarihi: 31 Mayıs 2019 (1s 39dk)

Yönetmen: Doğa Can Anafarta

Oyuncular: Enes Batur, Damla Aslanalp, Kanbolat Görkem Aslan devamı

Tür: Komedi

Ülke: Türkiye

Enes Batur 2, Youtube hesabında paylaştığı eğlenceli ve komik videolarla popülerleşen Enes Batur’un rol aldığı “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” filminin devam halkası. Komedi türündeki filmin yapımcılığını TME Films ve Eren Medya üstleniyor. İlk filmde içine kapanık, çevresi tarafından dışlanan bir çocuk olan Enes Batur’un hayallerinin peşinden koşma hikayesi anlatılmıştı.

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir