YAŞAYAN MEKANLARIN ANAHTARI EKEN DESIGN’DA

Share

42 yıllık tecrübesiyle inşaat sektöründe öncü olan Eken İnşaat bünyesinde açılan Eken Design,dünyanın önde gelen markalarının ürünlerini Samsunluların beğenisine sunuyor.

Hayata geçirdiği projelerle alanında lider Eken İnşaat bünyesinde kurulan Eken Design, İlkadım İlçesi Hançerli Mahallesi Dikmen Caddesi’nde(Liv Hospital karşısı) açılan butik mağazasında danışmanlık, projelendirme ürün seçimi, montaj ve uygulama hizmetleriyle anahtar teslimi projelerle mekânlara kişilik kazandırarak müşterilerinin tüm beklentilerini eksiksiz karşılıyor.

DÜNYA MARKALARI EKEN DESIGN’DA

Eken Design’i Samsun’un ilk ve tek müşteri odaklı butik mağazası olarak tanımlayan Eken İnşaat firma sahipleri Ümit Döngel ve Alper Sancak, “Eken Design, proje ürünü butik bir mağaza. Bu mağazayı açmaktaki amacımız mimar ve iç mimarlarla çalışan mütehahhitlerin ev içi tasarımında kullanacakları kaliteli ürünleri rahatlıkla bulabilmeleri. Biz Eken markasının çatısı altında alanımızdaki dünya markalarını bir araya getirdik. Alman firmalarının ve İspanyol firmalarının ürünlerini ve ithal seramik markasının ürünleri mağazamızda satışa sunuyoruz. Bunların dışında yerel markalarımızdan ‘Duratiles’in ürünleri de mağazamızda bulunuyor” dedi.

Çalışma alanlarını geniş tutmayı hedeflediklerini belirten firma sahiplerinden Alper Sancak, Eken Design’ın farkını “Eken Design bünyesinde bir iç mimarımız olacak. Bunun yanında dışardan bir mimardan da destek alacağız. Projelerimizi kendi iç mimarımızla oluşturacağız. Mağazamızda proje odamız var. Proje odamızda, elimizdeki projelerin çizimlerini ve sunumlarını yapacağız. Müşterilerimiz evlerine uygulamak istedikleri projelerini burada görsel olarak izleyebilecekler. Bu konuda Samsun’da ilk olduğumuzu söyleyebiliriz. Eken Design olarak, tarzını evine yansıtmak isteyen herkesi dünyadaki en son trendlerle ve en yeni modellerle bir araya getiriyoruz. Eviniz için hayal edebileceğiniz her şeyi sizin için tek bir çatı altında topluyoruz. Yerli ve yabancı markaları cazip fiyatlara sunuyoruz. Konuttan villa projelerine, hastaneden iş merkezlerine, otellerden okullara ve AVM’lere kadar uzanan geniş yelpazemizle tüm saygın projelere toplu satış, ürün tedariki ve danışmanlık hizmeti vereceğiz” sözleriyle açıkladı. Sancak, mağazalarının sadece Samsun’a değil tüm Karadeniz Bölgesi’ne hitap ettiğini söyledi.

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir